Zinedine Zidane „zły” po Seville Real: „To, co powiedział mi sędzia, nie przekonało mnie”.

Tak, ale dla kogo? Los ligi hiszpańskiej może się zmienić w 74. minucie meczu Realu Madryt i Sewilli, w niedzielę, w ramach 35 dnia. Karim Benzema myślał, że dostanie omawianą karę z powodu pomyłki Bono, Sewilla bramkarz, to Andaluzyjczycy mieli okazję objąć prowadzenie. Dlatego ? Ręka Edera Militau w defensywnym rogu poprzedzała blok prowadzony przez „KB9”.

Ivan Rakitic dał sędziemu, a Sevilla objęła prowadzenie: 2-1. Po kwadransie Realowi udało się wyrwać krawatW strajku uratowanym przez Toni Kroos w dogrywce (2-2). Ale przede wszystkim stracił okazję do zdominowania turnieju. Końcowy gwizdek Zinedine Zidane podszedł, aby porozmawiać z sędzią, a następnie powtórzył ich dyskusję, szczególnie przez mikrofon Movistar.

„Zwykle o tym nie mówię…”

Liga

Na skraju klifu Real ratuje meble

4 godziny temu

Nie rozumieć. Jeśli jest ręka, to rzeczywiście jest ręka Militau, ale jest też ręka Sewilli (Na podobnej procedurze w pierwszym okresie uwaga redakcji). To, co powiedział mi sędzia, nie przekonało mnie. Zwykle nigdy o tym nie mówię, ale dzisiaj jestem trochę wkurzonyZidane powiedział przed dodaniem irytacji: „Widziałem rękę z Sewilli, rękę z Realu Madryt i gwizdali na nas. Więc. „

Concernant la performance de son équipe, qui figure à la 2e place, à égalité avec le Barça (3e), quatre points devant Séville (4e), mais surtout deux points derrière l’Atlético (1er), il a retenu l’état d „Dusza”:Zasłużyliśmy na coś lepszego. Z trudem rozpoczęliśmy mecz, zwłaszcza pierwsze 25 minut, ale druga połowa była bardzo dobra. Teraz to już nie zależy od nas (Tytuł, przypis redakcji), Ale będziemy walczyć do końca. Wrażenia są dobre. Widziałem, jak moi gracze wchodzili w interakcje, koncentrowali się i chcieli wygrać ten mecz. Jestem z nich bardzo zadowolony. ”

READ  Club Brugge może pokonać Anderlecht i zaoferować 6 mln euro za polskiego skrzydłowego! - Cała piłka nożna

Zidane nie abdykuje: „Zostały trzy mecze i będziemy walczyćAle kiedy reporter z Movistar Wskazał, że kończy wywiad ”.Z uśmiechemTrener Realu Madryt odpowiedział:Tak, ale zrzędliwy. ”

„Musi nastąpić rewolucja w Realu, a Zidan nie ucieknie od niej”.