Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Z jakiego niesamowitego powodu były dwa dni paniki w Polsce?

Akcja rozgrywa się w 2004 roku w Krakowie. Zaczęło się od telefonu od rezydenta lokalnego SPA, który w panice powiedział, że na drzewie jest dziwne i groźne zwierzę. Widzi go przez okno, ale nie ma odwagi otworzyć go jak sąsiad, bo boją się, że wejdzie do domu.

Śledczy przez telefon próbują dowiedzieć się więcej, ale wyjaśnienia rezydenta wprawiły ich w zakłopotanie. Powiedziała im, że jest brązowy i siedzi na drzewie. Więc myślą, że to ptak, raptor. Odpowiada, że ​​tak nie sądziła, bo się nie ruszał. Powiedziała im: „Myślę, że to jest basen”. Właściwie miała na myśli „iguana”, ale panika sprawiła, że ​​straciła słowa. Basen? Ludzie SPA nic nie rozumieją. Proszą najemcę o doprecyzowanie opisu. Wspomina: „On nie ma nóg, nie ma głowy!”. Tam, zamiast chaosu, decydują się na przeprowadzkę. I nie będą zawiedzeni!

Przybywając u podstawy drzewa, gdzie znajduje się słynne zwierzę, odkrył, że w gałęziach rzeczywiście coś jest. Podchodzą ostrożnie, nie wiesz, znajdują prawdę. Coś, co sprawia, że ​​mieszkańcy budynku drżą ze strachu, bo staw, o którym mowa, to chaotyczne stworzenie to tak naprawdę tylko kula. Nie opowiedział historii o tym, jak tam trafił, po tym, jak zrzucili go z drzewa, zjedli go, więc nic nie przyszło. To bardzo ważne: jeśli to rogalik z awokado!

Subskrybuj ten podcast

>> Tak? Od poniedziałku do piątku Florian Kazan odpowiada na podstawowe, egzystencjalne, a czasem zupełnie absurdalne pytania, które w ciągu jednej minuty przebiegają przez twój umysł. Bardzo przydatna lub całkowicie bezużyteczna wiedza, aby zabłysnąć w społeczności, absolutnie niesamowite wydarzenia do podzielenia się, wspaniałe historie do opowiedzenia. Za każdym razem pytasz “Tak?” Podcast Oryginał RTL.

Redakcja poleca

READ  Poland Tour - Alexis Renard, 2.: "Van Den Berg jest najsilniejszy"