Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wprowadzenie PS Team na rynek francuski

Aktualności > Redaktorzy >

Paryż, 1 czerwca 2021

PS Team pozwala swoim klientom usprawnić procedury administracyjne i logistyczne. Niemiecka firma, która od stycznia 2021 roku jest we Francji, chce oferować niestandardowe rozwiązania, oparte na sprawdzonej już w Niemczech wiedzy i precyzji.

Marco Richwin, dyrektor generalny zespołu PS

Marco Richwin
Dyrektor Generalny Zespołu PS

«Czerpiąc z naszego 35-letniego doświadczenia i wiedzy na rynku niemieckim oraz naszej obecności w innych krajach europejskich, takich jak np. Polska, wchodzimy teraz na rynek francuski. Chcemy korzystać z naszych możliwości i wiedzy o naszych klientach na międzynarodowym poziomie المستوى, “Mówi Marco Richwin, dyrektor generalny zespołu PS.

PS Team wspiera profesjonalistów z branży motoryzacyjnej (firmy leasingowe krótko i długoterminowe, producenci, instytucje finansowe, dealerzy, brokerzy itp.) na wszystkich etapach zarządzania procesami administracyjnymi. Firma oferuje kilka rozwiązań dotyczących zarządzania dokumentami, zarządzania cyklem życia, koordynacji transportu i zarządzania zapasami pojazdów.

Szczegółowe zarządzanie dokumentami

Rozwiązanie PS Trust powstało z potrzeby wielu graczy ze świata motoryzacji (firm leasingowych, producentów i dealerów) na bezpieczne i uporządkowane zarządzanie obiegiem dokumentów, zwłaszcza dokumentów rejestracyjnych, certyfikatów zgodności, faktur i kluczy. Aby zaoszczędzić czas i koszty swoich klientów na „nieistotnych” zadaniach, wielu graczy PS opracowało drobiazgowy proces, zarówno na poziomie IT, ludzi, jak i operacji, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo archiwizacji i przesyłania tych dokumentów.

Dziś działalność ta obejmuje wolumen 3,5 miliona dowodów rejestracyjnych i 130 000 duplikatów kluczyków wraz ze świadectwami zgodności, fakturami i innymi dokumentami związanymi z pojazdem. Codziennie wykonywanych jest ponad 20 000 zamknięć.

Bezpieczeństwo jest kluczowym elementem procesu. Fizycznie dokumenty są umieszczane w sejfach w bardzo bezpiecznych pomieszczeniach przed każdym z nich

Zła pogoda i próba włamania. Cyfrowo platforma dostępowa jest bezpieczna, opomiarowana, chroniona przez dwie zapory ogniowe i posiada certyfikat ISO 27001.

Optymalne zarządzanie transportem pojazdów

Dzięki platformie PS SpeedLog gwarantowane jest wsparcie i zarządzanie transportem pojazdów, a ich koszty są zoptymalizowane. Szczególnie nadaje się dla firm wynajmu krótko- i długoterminowego, które na co dzień muszą zarządzać różnymi rodzajami transportu, umożliwia wprowadzanie różnych zleceń transportowych, wybór dostawcy i śledzenie ruchu pojazdów na każdym etapie. Dzięki tej platformie każdego roku zarządzanych jest ponad 430 000 przelewów.

READ  „Europa jest naszym wspólnym domem” - platforma ambasadorów Węgier, Polski, Słowacji i Czech we Francji - International

Narzędzie do zarządzania PS Logic to platforma komunikacyjna dla wypożyczalni i dealerów, która pozwala im zarządzać całym cyklem życia pojazdu, od zamówienia nowego pojazdu do zwrotu na końcu pojazdu. Okres wypożyczenia Zadania takie jak zamawianie pojazdu, rejestracja, zarządzanie dokumentami, dostarczenie pojazdu do użytkownika i zwrot pojazdu w ramach przygotowań do fazy remarketingu są konsolidowane i koordynowane.Narzędzie integruje również rozwiązanie PS Ticket do zarządzania mandatami.Średnio 65 000 biletów na rok są zarządzane przez PS Team w imieniu swoich klientów.

Audyty inwentaryzacyjne w trybie fizycznym i cyfrowym

Zespół PS oferuje trzy rozwiązania w zakresie audytów inwentaryzacyjnych: FloorCheck, SelfCheck oraz LiveStream.

PS FloorCheck to baza danych, a także platforma, która umożliwia zarządzanie i realizację zleceń audytów inwentaryzacyjnych, od audytów harmonogramowania, fizycznych lub cyfrowych, po analizę wyników.

PS SelfCheck to aplikacja mobilna do wykonywania audytów w trybie cyfrowym przez audytora na miejscu lub w trybie „samoobiegu” za pomocą smartfona.

Stefan Contet

Stefan Contet
Dyrektor handlowy
Drużyna PS Francja

Wreszcie PS LiveStream to system audytowy, w którym back office przeprowadza audyt zdalnie. Dashboard PS LiveStream umożliwia zarządzanie wszystkimi audytami, zestawienie wszystkich protokołów audytowych, archiwizację filmów i obrazów audytowanych obiektów i dokumentów. Cały proces jest geolokalizowany i oznaczany czasem.

« Udowodniono, że wszystkie nasze rozwiązania i usługi zapewniają maksymalną wydajność w celu usprawnienia operacji. To właśnie tę sztywność wnosimy dzisiaj do Francji, związaną z podejściem dostosowanym do potrzeb, aby zintegrować specyfikę Francji i problemy francuskich profesjonalistów. , Zapewniam Stéphane Conté, dyrektor ds. sprzedaży PS Team we Francji.

Firma, która właśnie zaistniała we Francji, ma już wśród swoich klientów wielu francuskich graczy.

O zespole PS

Jako dostawca usług i dostawca oprogramowania (SaaS) dla firm z sektora motoryzacyjnego i finansowego od 35 lat, PS Team wspiera swoich klientów spersonalizowanymi i innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi dla wszystkich ich operacji logistycznych i administracyjnych.
Obejmuje to zarządzanie dokumentami (archiwizacja i wysyłanie dokumentów rejestracyjnych pojazdów, kluczyków itp.) po rejestrację pojazdów, zarządzanie transportem/transportem, zarządzanie mandatami oraz przeprowadzanie fizycznych i cyfrowych audytów inwentaryzacyjnych, a wszystko to za pośrednictwem łatwych do podłączenia platform.

READ  21:41 - Parlament Europejski daje zielone światło dla Funduszu Sprawiedliwej Transformacji


Logistyka FAQ to media, które dostarczają wiadomości z sektorów transportu, logistyki i łańcucha dostaw. Informacje prasowe publikowane na FAQ Logistique nie są pisane przez nasze zespoły, ale bezpośrednio przez firmy, które chcą je rozpowszechniać na naszej stronie.

Więc Logistics nie może w żaden sposób ponosić odpowiedzialności za jego treść. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących informacji prasowych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z daną firmą.


zadzwoń do nas