Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Włochy i Szwajcaria w bitwie, Anglia biegnie

Kane zwiększa wynik (0-3)

Zwraca się do łaty w San Marino. Anglia prowadzi teraz 3:0 po rzucie karnym Harry’ego Kane’a.

Ogromna szansa dla Szwajcarii

Gavranovic dziedziczy piłkę w polu karnym, ale szwajcarski napastnik nie gwarantuje swojego strzału. Był jednak w świetnej formie. Między Nati i Bułgarią wciąż jest 0:0.

Włochy walczą o wyzwolenie

Dwadzieścia minut po meczu Włochy prezentują nieco szorstką twarz w Belfaście. Gracze Manciniego wydają się być lekko sparaliżowani tym problemem. W Lucernie Szwajcarzy są nieco w takiej samej sytuacji przeciwko Bułgarii. 0-0 w obu obszarach.

Barilla próbuje pierwszego ciosu

Inter gracz próbuje szczęścia z daleka. To pierwsza próba Włoch w Irlandii Północnej. Squadra wydaje się być bardzo zdenerwowana na początku spotkania. 0-0.

Anglia osiągnęła już pierwszą połowę (0-2)

W San Marino nie ma już napięcia. Anglia podwoiła zakład dzięki csc przeciwnego gracza. Trzy lwy mogą przygotować się do pobytu w Katarze.

Szwajcaria przeciw Bułgarii

Szwajcarzy zwiększają presję w obozie bułgarskim. w tej chwili bez powodzenia. Współpracownicy Al Shugairiego zajmują obecnie drugie miejsce w grupie C, na pozycji przecinka.

Świetna okazja dla Vargas

Ruben Vargas oddaje dobry strzał, który naraża bułgarskiego bramkarza w kłopoty. Po nieśmiałym rozpoczęciu meczu Szwajcaria nabiera rozpędu przed swoją publicznością. 0-0 w tej chwili.

Tonali już ostrzegł

Otwarcie świetnego logo dla Di Lorenzo, który wślizguje się w obszar, ale prawa strona nie trafia w środek. W trakcie Tonali został ostrzeżony, aby popełnił błąd, którego można było uniknąć przeciwko Irlandii Północnej. Włochy były trochę szalone na początku meczu w Belfaście. Zawsze 0-0.

Maguire Schroniska Anglia (0-1)

Jest już prawie spasowany dla Anglii. The Three Lions otworzył wynik w San Marino strzałem głową z rzutu rożnego Harry’ego Maguire’a. Kwalifikacje do Pucharu Świata są już prawie na wyciągnięcie ręki.

READ  Merkato | Mercato - Paris Saint-Germain: Ronaldo, Messi... To ciężkie świadectwo o przyszłości Mbappe!

Wypróbuj piękne Vargas

Szwajcaria oferuje pierwsze emocje w obronie Bułgarii. Ale uderzenie Vargasa przekroczyło poprzeczkę. Zawsze 0-0.

Irlandia Północna silna w domu

Irlandia Północna nie straciła gola u siebie w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022.

500 włoskich fanów w Belfaście

Prawie 500 fanów włoskiej drużyny odbyło podróż do Irlandii Północnej. Reszta kraju stoi za telewizją, aby promować Squadra Azzura.

Jedźmy do Irlandii Północnej, Włoch, Szwajcarii i Bułgarii

Spotkania rozpoczynają się w Belfaście i Lucernie. Pod koniec wieczoru Włochy lub Szwajcaria zakwalifikują się do Mistrzostw Świata 2022. Druga drużyna przejdzie do play-offów.

Mecze się rozpoczną

Za kilka chwil rozpoczną się wieczorne spotkania. W pierwszej kolejności będziemy śledzić walkę z dystansu między Włochami, które podróżują do Irlandii Północnej, a Szwajcarią, która gości Bułgarię. Będziemy też oglądać mecz Anglii, który powinien udowodnić jego kwalifikacje w San Marino.

Dostępna konfiguracja szwajcarska

Neysayers spróbują wyrwać bilet przeciwko Bułgarii. Weźmy pod uwagę przelot z Włoch do Irlandii Północnej.

Skład Włoch odmówił

Oto jedenastka wysłana przez Roberto Manciniego na decydujący mecz w Irlandii Północnej:

Stadion San Marino padł ofiarą przerwy w dostawie prądu

według codzienna pocztaStadion Serravale napotkał problem techniczny na kilka godzin przed meczem San Marino z Anglią. Konstrukcja, która mieści około 6600 miejsc, znalazła się w całkowitej ciemności z powodu przerwy w dostawie prądu. Został wysłany na miejsce, a elektrycy w końcu rozwiązali problem. Spotkanie powinno być możliwe w normalnych okolicznościach. Rozpoczęcie zaplanowano na 20:45.

Anglia już prawie tu jest

To byłaby katastrofa dla Anglii, gdyby nie zakwalifikowała się bezpośrednio do następnego Pucharu Świata. Przed ostatnim dniem grupy A Trzy Lwy były same na szczycie tabeli, 3 punkty przewagi nad Polską i w dużej mierze adekwatną różnicą bramek (+26 vs. +20). Gracze Gareth Southgate muszą potwierdzić swój bilet do Kataru w parku San Marino. Polska, do której trafia Mołdawia, musi przejść przez wały.

READ  Cristiano Ronaldo ciąży mu na ramionach pomimo swojego historycznego osiągnięcia? Plotki się palą

Włochy i Szwajcaria o miejscu

Grupa C wyda swój werdykt. A o świcie ostatniego dnia Włochy i Szwajcaria znalazły się na szczycie tabeli. Z niewielką przewagą Squadra Azzura, która ma lepszą różnicę bramek (+11 vs. +9). Dość powiedzieć, że ludzie Roberto Manciniego nie mają miejsca na błąd w Belfaście, gdzie zmierzą się z Irlandią Północną. Nati dodał, że jednocześnie sprzeciwi się Bułgarii. Zwycięzca tego zdalnego pojedynku zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata 2022. Przegrany zmierzy się w marcu w play-off.

Witam wszystkich!

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 będą kontynuowane w poniedziałek z kilkoma naklejkami w programie. W grupie C o kwalifikację na dystans powalczą Włochy i Szwajcaria, które mają taką samą liczbę punktów. Squadra Azzurra pojedzie do Belfastu, by zmierzyć się z Irlandią Północną, a Nati będzie gościć Bułgarię w Lucernie.

W pierwszej grupie Anglia musi skasować swój bilet w parku San Marino, nawet jeśli Polska, która będzie gościć Mołdawię, pozostaje w napięciu. W grupie F Szkocja, która już wzięła udział w play-offach, i Dania, która już się zakwalifikowała, zaprezentują uroczysty mecz w Glasgow. Macths zaczyna się o 20:45!

Naklejki na wieczór

Irlandia Północna i Włochy
Szwajcaria i Bułgaria
San Marino, Anglia
Polska i Węgry
Albania Andora
Szkocja Dania
Austria i Mołdawia
Izrael i Wyspy Owcze