Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przedstawione Paris Saint-Germain – Lionel Messi i jego rodzina gotowi do opuszczenia Paryża?

Obecnie w Argentynie, gdzie we wtorek wieczorem będzie próbował zakwalifikować swój kraj do mistrzostw świata w Katarze, Lionel Messi zadaje pytania o swoją przyszłość w Paris Saint-Germain.

Lionel Messi przetnie drogę Neymara we wtorek na mecz Argentyna-Brazylia bez limitu dla Seleção, ale Argentyna może zakwalifikować się do następnego mundialu w Katarze. Sześciokrotny Ballon d’Or, zgłoszony podczas piątkowego meczu z Urugwajem, rozpocznie rywalizację z zawsze ekscytującą drużyną brazylijską, jeśli chodzi o rywalizację z odwiecznymi rywalami z kontynentu. Po tym spotkaniu La Pulga wróci do Paryża, gdzie będzie musiał szybko dojść do siebie po tej wyprawie sprzed tygodnia Paryż Saint-Germain Pojedzie do Anglii, aby zmierzyć się z Manchesterem City w Lidze Mistrzów. Po widocznym wyzdrowieniu z fizycznego niepokoju, który uniemożliwił mu ostatnie dwa mecze w Paris Saint-Germain, Lionel Messi z niecierpliwością czeka w stolicy.

Lionel Messi myśli tylko o powrocie do Barcelony

Jednak w ten poniedziałek media Madridista, El Espanol, potwierdziły, że tak naprawdę nie jest to obecna euforia w klanie Messiego, podczas gdy minęło 100 dni odkąd argentyńska gwiazda opuściła Barcelonę w znanych nam okolicznościach. Jose Neto wyjaśnia, że ​​Leo Messi i jego rodzina starają się zapomnieć o życiu w Katalonii, co znajduje odzwierciedlenie w większej liczbie mieszanych występów gracza od czasu jego podpisania z Paris Saint-Germain w sierpniu zeszłego roku. ” Nie jest też decydującym graczem, z którym grał w Barcelonie, a jego codzienne życie też nie jest takie, jak się spodziewał. Nie czuje się komfortowo w życiu, które prowadzi w Paryżu, ani jego żonie Antonelli i trójce ich dzieci (…) W końcu Barcelona nie mogła wyjść z jego głowy. Wciąż myślisz o powrocie do Barcelony, hiszpański dziennikarz, który ocenia sześciokrotną Złotą Piłkę, deklaruje na ulicy. Podstawa jego podpisania w Paris Saint-Germain była jasna: utworzenie wymarzonego trio z Mbappe, któremu nie pozwolono podpisać kontraktu z Realem Madryt, i jego przyjacielem Neymarem. Ale ten trójząb nie działa i wydaje się, że tylko francuski gracz może to zrobić. »

READ  Świątek, Badosa i Dodin wspinają się