Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

League of Legends: Carmine Korb zmierzy się w meczu z Gerardem Pique i Ebay Janos

Wieczór zapowiadał się bogaty w emocje i Carmine nie zawiódł. Podczas transmisji na żywo na swoim kanale Twitch, Kamel „Kamito” Kabir – w towarzystwie swojego partnera Amina „Raisa” Makri, z którym stworzył strukturę – ujawnił nieoczekiwany mecz pokazowy i nieunikniony start.

Prawdziwie historyczny mecz

Karmine Corp znalazła się w centrum uwagi po sukcesie w 2021 roku i zyskała szalonych fanów. Podobnie jak Kameto i Prime, inna znana para zdecydowała się przenieść do League of Legends. Gerard Pique i Ebay Llanos – popularny hiszpański nadawca i komentator – zapewnili sobie miejsce w La Liga na kolejny sezon. Zaprezentują swój zespół na imprezie organizowanej wspólnie z KCorp.

Obie struktury postanowiły więc zmierzyć się w dwukierunkowym show, co wystarczy, by ocenić potencjał szalonej publiczności, którą łączą te dwa stowarzyszenia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 grudnia w Palau Sant Jordi w Barcelonie. Stadion sportowy będzie gościł 15 000 hiszpańskich kibiców, a pogoda ma być upalna.

Powrót odbędzie się w Paryżu 8 stycznia. Jeśli paryskie miejsce, w którym odbędzie się impreza, nie zostanie ujawnione, Karmine Corp zamierza wywrzeć trwałe wrażenie, organizując ONZ KCX 2 – Pierwsze spotkanie z fizyki w Palais des Congrès pod koniec lipca zakończyło się sukcesem.

Pożegnalny wieczór i szalony transfer

Wieczór towarzystwa Carmine’a rozpoczął się wcześniej, wraz z zapowiedzią odejścia trzech jej graczy. Wypróbowani i przetestowani poza sezonem, Polak Jacob „Senkroff” Roqueki, słynny Brytyjczyk Matthew „X-Mate” Charles Coombs i belgijski kibic Raphael „Targamas” opuścili Krabi po roku zdobycia pucharu. Jeśli ich drużyny nie zostały jeszcze ogłoszone, wszyscy wyjadą do LEC.

READ  Polska wypada z wpisu, posiadacz Laporte z Hiszpanią