Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielka radość paryżan w szatni

Z udziałem Bawarczyków przez tweetowanie po niemiecku, Dagba

Wygląda na to, że szatnia w Paris Saint-Germain nie zapomniała o niektórych prowokacjach Bayernu po ostatnim finale Ligi Mistrzów UEFA. Po zakwalifikowaniu się do półfinałów zawodów we wtorek, przeciwko drużynie Bawarii, Colin Dagba skorzystał z okazji, aby pogratulować swojej drużynie tweetem napisanym po niemiecku.

W języku niemieckim „Unglaublich” napisał na Twitterze Colina Dagbę w swojej sieci społecznościowej, aby powrócić do tych „niesamowitych” kwalifikacji w wersji francuskiej. Kapitan Paris Saint-Germain pod nieobecność Paris Saint-Germain, Prisnell Kimpembe Odpowiedział publicznie „You unglaublich” z sercem gratulując występu swojego obrońcy.

Carragher przecina pierwszą dywizję, co nie jest wystarczająco dobre dla Neymara i Mbappe

Nie spodziewaliśmy się niczego innego od Jimmy’ego Carraghera, który podczas swojej kariery piłkarskiej w Liverpoolu pokazał, że nie zawsze opanował swoje interwencje, ale jest to na poziomie pierwszej ligi, na CBS w podsumowaniu meczu wyszło trochę . Nie wiadomo skąd: „Nie lubię widzieć (Neymara) tam, w Paris Saint-Germain. Nie sądzę, żeby wielcy gracze, tacy jak Neymar czy Mbappe, powinni grać w Paris Saint-Germain. Nie powinni grać. Liga francuska, to średnia, średnia. Liga, skrytykował Carragher. Nie powinni rozwijać się tydzień po tygodniu w lidze francuskiej, to nie wystarczy. „

Dla Neymara jego rozszerzenie „nie jest już tematem”

Nie jest to jeszcze oficjalne, ale nie podlega dyskusji: Neymar sam to potwierdził po meczu. To rozszerzenie „nie jest już tematem”, potwierdził 10-letni Brazylijczyk na spotkaniu mikrofonowym ESPN Brazil. „Oczywiście tutaj, w Paris Saint-Germain, czuję się bardzo komfortowo i jak w domu. Czuję się szczęśliwszy niż wcześniej”. Nasser Al-Khelaifi również był przekonany o tej kwestii, nawet wywierając niewielką presję na Kyliana Mbappe: „Zainwestowaliśmy dużo w ten klub, aby wygrać Ligę Mistrzów, a stawką są wszystkie tytuły. Neymar i Kylian (Mbappe) nie mają wymówki, żeby odejść. „

READ  Lionel Messi wygrywa Złotą Piłkę 2021

Paryżanie zachwycają się szatnią

Eksplozja radości dopasowała się do napięcia panującego w aktorach przez cały mecz. W końcu paryżanie są wyzwoleni. I wielkie przyjęcie w szatni Parc des princes z Kylianem Mbappé i Presnelem Kimpembe w roli głównej.

Witam wszystkich serdecznie

Święte przedstawienie Paris Saint-Germain, który nie uległ nieustannym atakom Bayernu, a wręcz przeciwnie, nie zdołał się schronić. Fani Paryża drżeli, ale historia dobrze się skończyła. Jeśli przegapiłeś, podsumowanie meczu jest tutaj.