Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tenis: „Jakieś pytania?” : Moment wielkiej samotności Huberta Hurkacza na konferencji prasowej

Sondaż sportowy – Podczas gdy media prosiły go o udział, Polak został zignorowany przez dziennikarzy, którzy nie zadali mu ani jednego pytania po zwycięstwie w Monte Carlo.

„Dziękuje za wszystko”. Z podniesionym kciukiem i uśmiechem na twarzy Hubert Hurkacz wita publiczność, która przyszła go zobaczyć na pomeczowej konferencji prasowej na Mistrzostwach Monte-Carlo. Polak przyjął filozofię w przezabawnym momencie, który właśnie miał przed mediami: randce, podczas której nie zadawano żadnych pytań, zamieniając ćwiczenie w głęboko wstydliwą ciszę.

Napastnik Fabiano siedział przed jego biurkiem i czekał cierpliwie na wtorek, aby zadawać pytania. Tłumacz zwrócił się do publiczności, najpierw pytając, kto chciałby mówić po angielsku. „Kto chciałby zacząć, proszę podnieś rękę.” Nikt się nie zgłosił … Wtedy tłumacz zasugerował polskim dziennikarzom przesłuchanie szesnastego gracza na świecie w świetle reflektorów po wygraniu 1000 Masters w Miami. Nie wiedząc więcej o sukcesie.

„Nie ma pytań? Jednak zapytałem Roberta na konferencji prasowej…”

„Nie ma pytań?” Jednak zapytałem Roberta na konferencji prasowej… ”Wtedy krzyknąłem, lekko poirytowany, tłumacz. Obecność gracza na konferencji prasowej jest przedmiotem prośby mediów. Jeśli Polak się przedstawia, to tak naprawdę to przynajmniej na prośbę dziennikarza. I nie miał na tyle elegancji, żeby zadać pytanie, zmuszając gracza do przyjścia na darmo. Polak potraktował ten zabawny moment z filozofią, zanim opuścił salę, ciesząc się: „Konferencja prasowa bez wątpienia, to nowość!”

READ  Paris Saint-Germain: Jego przyszłość, Lionel Messi ogłasza