Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce chaotyczne zwierzę … kula

Kluczowy
Polscy badacze dobrostanu zwierząt wyrazili frustrację wezwaniem w środę, 14 kwietnia, w sprawie niebezpiecznie wyglądającego zwierzęcia ukrywającego się na drzewie … które okazało się kulą.

Polacy powinni widzieć bardzo mało rogalików! Po wezwaniu w środę polskich badaczy zajmujących się dobrostanem zwierząt w sprawie niebezpiecznie wyglądającego zwierzęcia ukrywającego się na drzewie, ujawnili kulę … która okazała się kulą.

Krakowskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt poinformowało w poście na Facebooku, że otrzymało rozpaczliwy telefon od mieszkańców południowej Polski. „Siedział na drzewie przed domem od dwóch dni! Ludzie nie otwierają okien ze strachu, że wejdzie do ich domu” – powiedziała osoba. „Jest brązowy, leży na drzewie” – dodał.
Agenci SPA zasugerowali, że mógł to być ptak drapieżny. Ale osoba, która się z nimi skontaktowała, powiedziała, że ​​zwierzę wyglądało jak iguana, chociaż nie mogli znaleźć odpowiedniego słowa, nazywając je początkowo „laguną”.

Zwierzę bez głowy i nóg

Śledczy wciąż tam byli, patrząc na obiekt uwagi w różowym kolorze, zauważając, że „nie miał on nóg ani głowy”. „Wiedzieliśmy już, że nie możemy pomóc temu stworzeniu… tajemniczy„ staw ”… okazał się kulą” – powiedzieli.

SPA stwierdziło, że ma nadzieję, że incydent nie zniechęci innych do podnoszenia dobrostanu zwierząt. Powiedział również, że otrzymywał telefony w sprawie porzuconych kotów, psów i ryb.

READ  UE nałoży na Polskę kary za reformę wymiaru sprawiedliwości