Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Umowa z reprezentantem Polski została potwierdzona

Zainteresowany reprezentantem Polski OM powinien z tego celu zrezygnować. Ten jedzie na Mistrzostwa Włoch Cador.

Olympique Marsylia będzie ponownie rekrutować tej zimy. Podpisanie 12 wzmocnień podczas letniego okienka transferowego nie wystarczyło Igorowi Tudorowi, aby osiągnąć swoje cele w przerwie. OM zajmuje dopiero czwarte miejsce w Ligue 1 w drugiej połowie i jest wykluczony ze wszystkich europejskich rozgrywek. Aby wygrać nowe kwalifikacje do Europejskiej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, Klub Marsylski chce wzmocnić swoje szeregi. Oprócz wzmocnień ofensywnych Marsylia czeka na korytarzu nowych graczy, najlepiej tłoków. Igor Tudor chce uzyskać prawdziwe dublety dla Jonathana Klausa i Nuno Tavaresa. Profil Bartosza Berezyńskiego został zatwierdzony przez Radę Olimpijską. Polska prawa strona ma tę zaletę, że może poruszać się lewym pasem obrony.

OM Mercato: Bereszyński o Marsylii autorstwa włoskiego Cadora

Tyle tylko, że Olympique Marsylia wydaje się być już powalony w tej sprawie. W wieku 30 lat Bartosz opuścił Berezyńskiego, aby pozostać w Serie A. Nadal istnieje wyraźny trend Corriere dello Sport i Gazzetta dello Sport. Te lokalne źródła potwierdzają, że Neapol wkrótce zostanie zamknięty Podpis Berezyńskiego. Kogo należy zrekrutować w ramach wymiany z Alessandro Zanolim. Porozumienie zostało już osiągnięte między różnymi stronami.

Po tym, jak Ayrton Lucas został z pewnością mianowany przez Flamengo, Pablo Longoria jest bliski kolejnego fiaska transferowego. Prezydent Marsylii będzie więc musiał przekopać się nową drogą, by zaprezentować Igorowi Tudorowi nowy tłok. Sytuacja awaryjna, gdy Nuno Tavares nie ma zastępstwa na lewym pasie w przeciwieństwie do Claussa. Podobnie w przypadku pożyczki bez opcji wykupu dla Portugalczyka, OM może znaleźć się bez lewego pasa pod koniec kontraktu Tavaresa.