Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Surowe zasady przyjeżdżania do Francji ze Szwajcarii, Luksemburga i Polski

Kraje te są powiązane z wieloma zjawiskami, które władze francuskie uważają za „pod obserwacją”. Środek wchodzi w życie w poniedziałek.

W obliczu rozprzestrzenienia się piątej fali w krajach sąsiednich, rząd zaostrza przepisy zdrowotne. Od 22 listopada osoby, które nie będą chciały podróżować ze Szwajcarii, Luksemburga i Polski do kontynentalnej Francji, będą musiały zapewnić randki testowe.Mniej niż 24 godziny na podróż„, Według Zamówienie opublikowane w dzienniku urzędowym.

Wiele z tych krajów uważa się za „Pod obserwacją2 obowiązek ten już istnieje: Niemcy, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Grecja, Węgry, Irlandia, Łotwa, Litwa, kraje – PASS, Czechy, Rumunia, Słowacja, Słowenia i Wielka Brytania.

Warunki wjazdu do Francji zostały zaostrzone, ponieważ sytuacja zdrowotna w tych krajach szczególnie się pogarsza. Ludzie z tych krajów nieszczepionych ”Test przesiewowy lub selekcja», Ale powinno być krótsze niż 24 godziny w porównaniu do transportu długodystansowego w innych regionach, gdzie ryzyko jest uważane za niskie.

Z krajów wymienionych na zielono, Osoby, które nie zostały zaszczepione, powinny zbliżyć się do terytorium Francji z mniej niż 72 godzinami szybkiego testu PCR lub testu antygenowego. Wymagany jest dowód szczepienia, z wyjątkiem podróży, z obszarów sklasyfikowanych jako pomarańczowy.”Na podstawie wyolbrzymionego powodu osobistego lub rodzinnego, nagłego powodu zdrowotnego lub nieodroczonego powodu zawodowego„W takim przypadku wymagany jest negatywny test trwający mniej niż 48 godzin. Również z obszarów sklasyfikowanych jako czerwone obowiązują te same zasady.

Zobacz też – Govt-19: Gdzie tak naprawdę jesteśmy?

READ  Imigrantki uwięzione między Polską a Białorusią otrzymują wsparcie od Polek