Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

[Sport] Relais Mondiaux Charzow (Polska): The Role of Oucéni

Ludovic Oucéni został powołany w ostatniej chwili do globalnej sztafety, która była pełnym nadziei zwrotem w stronę igrzysk olimpijskich w 2024 roku i miał swoje pierwsze dorosłe zawody w finale 4x400m. Wystarczy dać mu pomysły na najbliższą przyszłość.

Zainstalowany w swoim pokoju hotelowym w Chorzowie, Ludovic Oucéni cieszy się chwilą. Bez popadania w sabotaż. „W ogóle nie spodziewałem się, że tam będę, Ciało 20-letniego sportowca. Musiałem zdać test. Ale miałem wadę w kostce. Wolała nie ryzykować i skupić się na pozostałej części sezonu. Więc nie została uznana za ciężarną, ale raczej jako substytut. Niestety przyjaciel (Theo Andant) Był kontuzjowany i wezwano mnie. „Historia mogła się na tym skończyć i prawdopodobnie powinna się skończyć. Zastąp mieszany 4 x 400 m, paryski rodowód z Reunion -”Mój tata pochodzi z Saint Mary, Grand Monte’, Breath Oucéni -, został ostatecznie dopasowany w niedzielę podczas finału mężczyzn na 4x400m, jako trzeci niosący pochodnię (siódmy na 3’06”16). „Na dystansie 4×400 metrów, po osiągnięciu kwalifikacji, strategia menedżerów polegała na rotacji drużyn, aby dać doświadczenie najmłodszym z perspektywy Igrzysk 2024, oraz przeprowadzenie przeglądu kadrowego.„Florian Russo, dyrektor ds. Wysokiej wydajności w krajowym dziale technicznym”, wyjaśnia. „To mój pierwszy wybór z dorosłymiUczeń jest bogaty w pierwszym roku STAPS. Jest to sposób na monitorowanie, jak się sprawy mają. I wspaniali sportowcy, których często oglądam w telewizji. Pomimo siódmego miejsca, cieszę się, że dobrze się bawiłem. To bardzo dobre doświadczenie i stymulujące na przyszłość.»

Od 800 m do 400 m

Mieszkaniec INSEP od początku roku szkolnego, Ludovi znajduje się na zwyżkowej ścieżce rozwoju. Osiągając lekkoatletykę w wieku dziewięciu lat, Pierre Malte Athlone Villetanios, junior jack wszystkich zawodów, myślał, że jest biegaczem na 800 metrów. „Ale nie zrobiłem stoperaWzywa się Ludovic. W młodszym roku zdecydowałem się przebiec bieg na 400 metrów i zostałem wybrany do udziału w Europejskim Młodzieżowym Festiwalu Olimpijskim. (Fuji) Wygrać (48 „44). Z tyłu ćwierć Miller wygrał mistrzostwa Francji kadetów w hali (2’00”81) i w plenerze (1’51”24) na 800 m oraz brązowy medal na Mistrzostwach Europy na 400 m (47 ”). 01) w 2018 roku, zanim przejdzie przez czysty sezon z powodu kontuzji. „Kiedy dołączyłem do INSEP, byłem pełen pasji i zdeterminowany, aby zapewnić opiekę, aby rozwiązać moje problemy mieszkaniowe.„, Wyjaśnia uczeń Mark Vecchio. Przede wszystkim szczęśliwy jest finalista biegu na 400 m w elicie, Fabricio. „jest jak mój bratSprawdź wyspę Ile-de-France. Spotkaliśmy się we Francji w 2018 roku. Przyjechał do mojego domu. Rozmawialiśmy o. Kontynuowaliśmy poznawanie się. Potem wrócił w czerwcu i razem ćwiczyliśmy.Od tego czasu obie Korei są nierozłączne. Aż do zobaczenia ich razem na Igrzyskach w Tokio? „Moim celem są francuskie elity, Oznacza Oucéni. Nie mogę się doczekać Mistrzostw Europy w lipcu. W głębi mózgu chcę rozegrać sztafetę na 4 * 400 m na Olimpiadzie. Dlatego konieczne będzie, abyś znalazł się w pierwszej czwórce mistrzostw Francji.Może chwila, żeby poznać Mir Rialy. „Słyszałem o tym i widziałem w akcji, Podsumowuje Ludovic. Zjazd na 400 m zaczyna skłaniać ludzi do rozmowy. Tam jest dużo ludzi.»

READ  Harmonogram Pucharu Świata (20 listopada - 18 grudnia)

Jonathan Tempo