Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Foot OL – OL: zaskakujące komentarze Riolo na temat Rudi Garcia – Olympique Lyonnais

Daleki od bycia fanem Rudiego Garcii, pogratulował trenerowi OL, Danielowi Riolo, zmian taktycznych, które pozwoliły Legonowi na odwrócenie szalonego meczu z Monako.

Podczas meczu z całkowicie szalonym scenariuszem, drużyna OL rozpoczęła wyścig o Ligę Mistrzów, rezygnując z AS Monaco (3: 2) dzięki bramce Rayana Cherki w ostatnich minutach. Często krytykowany zarówno przez kibiców, jak i media, tym razem Rudy Garcia był w stanie wycofać się z gry, proponując powiązane zmiany, które utrudniły organizację Monako. Na planie Jestem za stopąDaniel Riolo chciał podkreślić opcje płatności wprowadzone przez trenera Lyonu, które pozwoliły jego drużynie wrócić do meczu.

« Leon dostał duży cios księgowy, zwłaszcza że OL był dość kiepski w pewnym momencie meczu. To korzystny scenariusz, inaczej niż tydzień wcześniej, przed Lille. Lyon wygrał 10 do 11. Garcia jest często krytykowany za to, że nie udało mu się poprawić swojej passy. Tam odwrócił sytuację, cofając się o cztery, wprowadził dobre zmiany, a jego OL odniósł całkowicie nieoczekiwane zwycięstwo. To była ekscytująca gra. Memphis, z tym nieco ciekawym krawatem, był tym, który ponownie uruchomił OL. Zwycięstwo w wieku dziesięciu lat to niesamowite osiągnięcie. Lyonnais uniknęła pochówku. Nadal żyją. W pojedynku o trzecie miejsce, patrząc na kalendarz, zastanawiasz się, która drużyna straci punkty? Tak może pozostać. A sukces OL w Monako może nie wystarczyć. Ale przynajmniej Leonie nie umarła! »- ogłosił dziennikarz.

Rozszerzenie do Garcii?

A występ Rudiego Garcii docenia nie tylko dziennikarz. Zaraz po spotkaniu Jean-Michel Aulas bardzo nalegał na pracę swojego trenera. Podczas gdy technik pod koniec kontraktu w czerwcu przyszłego roku wydawał się być skazany na opuszczenie Rodanu pod koniec sezonu, To niespodziewane zwycięstwo nad Monako może zmienić sytuację. Jeden punkt za Monako, trzy dni po zakończeniu, Gons wciąż mógł marzyć o Lidze Mistrzów. Kwalifikacja na poziomie C1 powinna pozwolić Rudiemu Garcii na spokojniejsze podejście do negocjacji z kierownictwem. W przypadku odejścia byłego trenera LOSC Juninho bacznie obserwuje pozycję Roberto de Zerbi, który opuści Sassuolo pod koniec sezonu.

READ  Ligue 1 - Nantes miażdży Bordeaux (3-0) i odnieś trzecie zwycięstwo z rzędu