Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przegląd prasy PSG: Galtier, Kimpembe, Skriniar, Clermont

Oglądane i czytane o Paris Saint-Germain w naciśnij szesnastkę W najbliższą sobotę, 6 sierpnia 2022 r. Wywiad z Christophem Galtierem paryskimecz z Claremont Foot i nieobecność Kyliana Mbappe, Presnel Kimpembe przekonał sztab i Milana Skriniara.

W dzisiejszym wydaniu paryski Przeprowadził obszerny wywiad z nowym trenerem Paryż Saint-GermainA Christoph Galtier. Ten ostatni w szczególności powrócił do znaczenia pracy z małą grupą, ale nie chce używać terminu „śmieci”, aby zakwalifikować graczy, którzy tego lata muszą opuścić klub. „Dokładnie, porozmawiajmy o tych graczach, których nazywa się niepożądanymi. Czy zdajesz sobie sprawę z tego imienia? Mówimy o międzynarodowych graczach, graczach, którzy mogą jechać na mistrzostwa świata. Nie, nie są niechciani! Ale jest ze strony pragnienie kadry zarządzającej do zmiany rzeczy i regeneracji. W tym kontekście nie możemy ustawiać zawodników za każdym razem, gdy pojawia się nowy trener. Ostatecznie to sprawia, że ​​sesje z 27, 28 przedmiotami. Ciężko pracować, ciężko dla całego zespołu, ale więcej więc dla tych, którzy nie będą mieli mało czasu na zabawę. Uwierz mi, na ludzkim poziomie, nic nie było łatwe. Ale chciałem być szczery i bezpośredni, i szybko porozmawiać z Lewisem z graczami, aby mieli czas, aby spojrzeć wstecz i przemyśleć sytuacji i nie obwiniaj nas, na kilka dni przed końcem Mercato., za to, że nic im nie powiedziałem. Myliłem się, czy miałem rację? Tylko przyszłość okaże się. Ale jestem pewien, że nie możesz poprawnie pracować z 28 graczami poza boiskiem na treningu lub z sześcioma lub siedmioma bardzo niezadowolonymi graczami w szatni. Najlepsze fragmenty można znaleźć w tym wywiadzie tutaj na naszej stronie.

Dziennik Ile-de-France przywołuje również pierwszy mecz ligowy w Paryż Saint-Germain Konfrontacja piłka nożna Claremont W ten sobotni wieczór (o 21:00) Kanał Plus z przesunięciem). i mężczyźni Christoph Galtier Będzie chciał kontynuować tę samą dynamiczną rozmowę kwalifikacyjną, z którą masz do czynienia Nantes Dla mnie Puchar Mistrzów (4-0) w zeszłym tygodniu. Ale Rouge & Bleu nie będzie mógł na niego liczyć Kylian MbappeDotknąłem moich bliskich. „Wadą, która nie zmienia nienagannego wyniku sił” Galter U podnóża wulkanu Owernia. » ten kod Paryż Saint-Germain Ten, który sprawił, że jego fani znów się uśmiechnęli: niesamowite występy jego gwiazd Lionel MessiA Neymar Junior A Sergio Ramos Konfrontacja Nantes. Od teraz całym wyzwaniem dla francuskiego technika będzie utrzymywanie tego rytmu przez tygodnie w starciu z przeciwnikami. „Ale wyobraźmy sobie, że Paryż Saint-Germain Przygotowanie do zdrowej piosenki będzie nie tylko zapomnieniem lekcji z ostatnich dwóch lat, ale także zignorowaniem niebezpiecznych cech tego sezonu, jak żaden inny, ponieważ Mistrzostwa Świata Zaplanowany na jesień na pewno zaburzy równowagę. »

  • Jedenaste prawdopodobieństwo dla PSG (paryski) Donnarumma – Ramos, Marquinhos (c), Kimpembe – Hakimi, Verratti, Fitinha, Mendes – Messi – Sarabia, Neymar.

z jego strony, drużyna Dokonuje przeglądu sytuacji w obronie centralnej. Jako możliwy start zapowiedział, zwłaszcza po wypowiedziach dotyczących jego przyszłości podczas przerwy międzynarodowej w czerwcu, Presnel Kimpembe Powinien zobaczyć swoją przyszłość napisaną w końcu Paryż Saint-Germain. Właściwie Tweety „Przekonaj pracowników o swoim zaangażowaniu i stanie psychicznym.” Po jego uwagach na temat swojej przyszłości, numer 3 w Rouge & Bleu rozmawiał ze swoim kierownictwem, aby załagodzić sytuację i uniknąć nieporozumień. To nie była wiadomość wysłana do Europy, aby przygotować się do wyjazdu. » Jednakże Chelsea Z Tomasz Tuchel Był bardzo zainteresowany 27-latkiem i postawił mu nowe, ekscytujące wyzwanie za granicą. Propozycja, która nie satysfakcjonuje zainteresowanego menedżera. z boku Paryż Saint-GermainNie odesłaliśmy gracza, ale jeśli pojawi się oferta, która zostanie uznana za satysfakcjonującą, można rozważyć odejście. W tym sensie Rada Paryska zaczęła kopać rynek w poszukiwaniu lewej osi.

READ  Do światów sztafetowych wybrano trzech zawodników Val d'Oise

Na koniec pokaż Chelsea Nie spełnił oczekiwań Paryż Saint-Germain. Oprócz pozytywnego zachowania i nienagannej inwestycji, Presnel Kimpembe Odgrywa również istotną rolę w integracji młodzieży i nowych rekrutów. Obecnie, „Nie ma już pytań o ewentualny wyjazd” Niezależnie od tego, czy jest po stronie klubu, czy gracza, który nie prezentuje się gdzie indziej, gdy się zbliża Mistrzostwa Świata. zwłaszcza, że „Presco” Utrzymuje dobre relacje z kolegami w obronie centralnej, Marquinhos A Sergio Ramos. Ale wciąż tylko jeden element może wstrząsnąć planami obywatela Beaumont-sur-Wise: przybycie Milan Skriniar. W rzeczywistości stołeczny klub wciąż liczy na zakończenie przybycia Słowaka z Intermilan. 27-letni obrońca zajmuje właściwą, kluczową pozycję podczas Presnel Kimpembe A Sergio Ramos Wystartuje po lewej stronie.

Codzienna gazeta sportowa również przywołuje mecz przeciwko piłka nożna Claremont bez obecności Kylian MbappeKto cierpi na zbliżenie. I dlatego , Christoph Galtier Będzie musiał jeszcze poczekać, zanim będzie mógł wpisać swój numer 7 w oficjalnym meczu obok niego Neymar Junior A Lionel Messi. „Strach, że gracz poradziłby sobie dobrze bez niego, co rodzi obawę, że problem może przybrać poważniejsze rozmiary, tak jak wczoraj się obawiał”. W rzeczywistości w tym konkretnym sezonie z programowaniem Mistrzostwa Świata Od 21 listopada do 18 grudnia Maraton meczów Rouge & Bleu czeka w nadchodzących tygodniach. na to spotkanie z ClaremontA Christoph Galtier Jedenaście meczów musi zrównać się ze zwycięzcą vs. Nantes ostatni weekend. oprócz Kylian Mbappe, Paryż Saint-Germain Będzie mógł liczyć na pełny skład, aby kontynuować piękną dynamikę obserwowaną od meczów rozgrzewkowych. Przede wszystkim, gdy grupa wspominała wyjazd do Owernii, Rada Paryska dała jasno do zrozumienia, że ​​gracze, którzy prawdopodobnie odejdą z klubu, nie zostaną powołani jako Mauro Icardi A Idrissa Radość.

  • Jedenaste prawdopodobieństwo dla PSG (drużyna) Donnarumma – Ramos, Marquinhos (c), Kimpembe – Hakimi, Verratti, Fitinha, Mendes – Messi – Sarabia, Neymar.

wreszcie, drużyna Stwierdzając, że Francuska Federacja Piłki Nożnej (FFF) nie wyraził jeszcze zgody na dwuletnią umowę Christoph Galtier Dla mnie Paryż Saint-Germain. powód ? Francuski technik nie „odzyskiwał” swojego certyfikatu UEFA ProRodzaj aktualizacji, aby się dowiedzieć. „Zgodnie z regulaminem, każdy trener musi raz na trzy lata odbyć coroczną promocję techników, którzy zdadzą Certyfikat Profesjonalnego Trenera Piłki Nożnej (BEPF)” Tak więc paryski trener będzie musiał wysłać wiadomość do: FFF Zobowiązując się do jak najszybszej aktualizacji danych. Jest to sytuacja, która musi zostać rozwiązana podczas następnego międzynarodowego rozejmu, który ma nastąpić pod koniec września.

READ  bezpośrednio. Francja - Szwajcaria: nietrafiony rzut karny dla Mbappe eliminuje the Blues! podsumowanie meczu