Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przed Francją – Belgią – Didier Deschamps o słowach Kyliana Mbappe: „Nie czytam, nie obchodzi mnie to”

Didier Deschamps doskonale opanował sztukę dryblingu i jeśli jego ton stwardniał, jeśli w odpowiedzi nie było trudno wyczuć irytację, szczególnie uważał, aby nie dolać oliwy do ognia. Podczas gdy Kylian Mbappe się nie ukrywał Jego niepokój po porażce w Euro, brak wsparcia, którego żałował po nieudanej karzeI Podczas gdy numer 10 z Blues również zasugerował, że rozważa przerwę w swojej międzynarodowej karierze, Didier Deschamps, który został wezwany do odpowiedzi, został wezwany do braku sznurka w środę w Turynie: “nie czytam, nie jestem zainteresowanyTrener zdecydował. Ale dyskutowaliśmy razem na długo przedtem… Najważniejsza była dla mnie przemowa, którą wygłosiłem z zawodnikami. ”

Jednak na łamach dziennika sportowego Mbappe ujawnił, że treść jego rozmów z trenerem ograniczała się do sportowca (“Z trenerem rozmawiamy o meczu“).Kylian jest szczęśliwy, że tam jestDD powołany w przeddzień półfinału Ligi Narodów przeciwko Belgii. Jak wszyscy jego partnerzy. Przeszłość to przeszłość. Liczy się dziś i jutro.„Więc nie ma wątpliwości w odpowiedzi na kontrowersje lub letni spleen napastnika. W tę środę w paryskiej kolejce nie powiedział nic więcej i przejął obronę Mbappe:”Kylian nie jest skomplikowanym graczem, z którym można sobie poradzićFrancuski trener uspokoił. Zawsze jest częścią wspólnego celu.

Kylian Mbappe podczas Francji – Szwajcaria

Źródło: Getty Images

Liga Narodów – Finały

Czy Lukaku zostanie królem strzelców w historii reprezentacji narodowych?

4 godziny temu

Jeśli Mbappe ujawnił coś złego, Deschamps szybko przejął kontrolę, aby to rozwiać. Przesłanie jest jasne: wszyscy są na tej samej linii, posuwając się naprzód ze wspólnym celem i stawiając za sobą krzywdy z przeszłości. “Nic nie możemy zmienićKontynuował, odmawiając uznania tego za Ligę Narodów, to „zaczarowane nawiasy„Jako nagroda pocieszenia po porażce w Euro. Deschamps bardziej niż kiedykolwiek patrzy prosto w przyszłość.

Liga Narodów

Martinez: „To złote pokolenie powinno być motorem belgijskiego futbolu przez następne 20 lat”

20 godzin temu

Liga Narodów – Liga D

Rankingi FIFA i „nielogiczna” luka: Le Grat wzywa Bluesa do „pokonania Belgii”

21 godzin temu

READ  Zapasy / Mistrzostwa Europy. Olimpijskie nadzieje zapaśnika Bessontine Stephane Clément zanikają