Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga Narodów – Włochy – Hiszpania: Gianluigi Donnarumma (Paris Saint-Germain), palnik wraca do Mediolanu

26 sierpnia około godziny 19:00 Gianluigi Donnarumma musiał zlać sobie zimny pot. Przed telewizorem nowy bramkarz Paris Saint-Germain miesiąc temu został mistrzem Europy z Włochami, a następnie weźmie udział w losowaniu Ligi Mistrzów. Po umieszczeniu w czwartej czapce, Milan, jego były klub, został ściągnięty przez Michaela Essiena. Dwie możliwe opcje: Grupa A, konkretnie z Paryżem lub B. W umyśle rodaka z Castellammare di Stabia, być może chęć odnalezienia swoich byłych kolegów jest wielka, to on utrzymywał z większością z nich kontakt.

Ale jego ponowne spotkanie z Mediolanem oznaczałoby również jego wielki powrót na San Siro, stadion, na którym od prawie siedmiu lat strzeże swoich klatek. Problem w tym, że tyfus nie doceniał sposobu na odejście. Dość powiedzieć, że perspektywa Mediolanu-Paryża Saint-Germain byłaby darem niebios, by wyrazić ją mniej lub bardziej spokojnie. Ostatecznie Rossoneri zostali wysłani do grupy B, zapobiegając w ten sposób „Gigio” przed ewentualną nocą w piekle. Unikanie niebezpieczeństwa… czy po prostu wygrywanie?

Miał szczęście w zeszłym sezonie…

Liga Narodów – Liga D

Od cudownego syna do nowego idola: Chiesa, trafnie nazwany spadkobierca

4 godziny temu

Jeśli więc Donnarumma (na razie) nie może wrócić do Lombardii pod koszulą paryską, to przygotowuje się do tego w koszuli włoskiej. Jak wszystko się zmieniło? Nie jestem pewny. W środowy wieczór z Włochami Roberto Mancini zagra 22-letniego bramkarza, który zmierzy się z Hiszpanią w półfinale Ligi Narodów. W Mediolanie wtedy. Ponieważ będzie nosił świętą koszulkę Nacional, ktokolwiek został wybrany najlepszym graczem na Euro 2020, powinien teoretycznie mieć poparcie całego tłumu. Ale w praktyce wieczór też nie wróży dobrze niebieski na warunkach.

Navas Donnarumma: Trucizna dla Paris Saint-Germain, bramkarzy i Pochettino

Gwizdy są nawet łatwe do wyobrażenia dla paryskiego woźnego, któremu stary tyfus zarzuca mu, że odszedł bez najmniejszego wyróżnienia. “W zeszłym sezonie miał dużo szczęścia. Ze względu na ograniczenia zdrowotne stadiony wciąż były za zamkniętymi drzwiami, Koneser klubu Lombard mówi:. Dzięki serialowi o jego przedłużeniu i postawie jego agenta (Mino Raiola) pozwalam sobie wyobrazić przyjęcie, jakie otrzymałby pod koniec sezonu…

– Gwizdki? Jeśli tak się stanie, będę rozczarowany.

Wolny zespół Donnarummy z AC Milan, którego wartość szacuje się na 65 mln euro, według specjalistycznego portalu Transfermarkt, próbował w poniedziałek uspokoić napięcia. “Gwizdki? Jeśli tak się stanie, będę rozczarowanyBramkarz przyznał się na konferencji prasowej. Zawsze dawałem wszystko dla Mediolanu. Mam nadzieję, że to wszystko zostanie odłożone na bok w środę i nie będzie„Ale wszyscy boją się czegoś przeciwnego”.Szaleństwo polega na tym, że Donnarumma grozi niezgodą, książki Gazzetta dello sport Na początku tygodnia. Jakby „NoteMagic” na Euro 2020 nie istniał i jakby całe Włochy nie zjechały 11 lipca, aby świętować tytuł, aby krzyczeć „Mistrzowie Europy!”. Tak, to byłoby szalone”.

Zawstydzeni swoją dumą, zawstydzeni formą, a nie treścią, czy fani Mediolanu obecni w środę wieczorem będą w stanie zachowywać się tak, jakby nic się nie stało? “Dorastałeś w drużynie, którą mówiłeś, że kochasz, masz za sobą tyfus, nosiłeś opaskę kapitańską tej wspaniałej drużyny i zanim mogłeś z nimi grać w Lidze Mistrzów, postanowiłeś odejść za dwa miliony euro więcej, może z obawy przed popadnięciem w ubóstwoLuca Lucci, jeden z liderów Curva Sud Milano, żartował na Instagramie wkrótce po odejściu Donnarummy.Nie zapominamy o notorycznych. Zachowaj ostrożność podczas spaceru po Mediolanie„Ostrzegam, nawet baner wiszący w Milanello 28 sierpnia, wciąż podpisany przez grupę Ultra Milano.

To, co obwiniamy, jest proste, Mówi nam jeden z jego członków, który woli pozostać anonimowy. Od jego przyjazdu w 2013 roku klub zrobił dla niego wszystko. W 2017 roku ówcześni kapitanowie przychylili się do wszystkich jego próśb o zatrzymanie go, od jego pensji w wysokości 6,5 miliona euro po przybycie trzeciego brata bramkarza, który osiągnął milion euro! Jego agent chciał, żeby odszedł, ale jego rodzina się sprzeciwiała. Raiola nigdy tego nie rozumiała. Jesteśmy tak dumni z nowej administracji, która odmówiła każdej chęci jej przedłużenia. Wyjeżdża do Paris Saint-Germain, możemy zrozumieć, że nie jest pierwszym, który wyjeżdża z Mediolanu. Nawet jeśli ze sportowego punktu widzenia nie ma powodu, bo w tym sezonie gramy także w C1. Ale robi to za darmo, nie oferując żadnej rekompensaty klubowi, o którym mówi, że tak bardzo kocha, nie. Są na to sposoby. Donnarumma po prostu źle się zachowywał i nie szanował nikogo, kto odszedł w ten sposób. Chciałby, żebyśmy go dodatkowo chwalili, czy to żart?

Wybór, którego Włochy wciąż walczą ze zrozumieniem

W rywalizacji z Keylorem Navasem w Paryżu, Gianluigi Donnarumma, który w zeszłym tygodniu rozegrał swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów przeciwko Manchesterowi City (2:0), jest regularnie omawiany w prasie w Alpach, a także w sieciach społecznościowych, gdzie Tifosi z Mediolanu to najzabawniejszy rok ze swoim zdjęciem na ławce. Dla mnie Corriere dello Sport, który martwił się o niego w zeszłym tygodniu z perspektywy narodowej, Jigio czujesmutnyi „sam” w Paryżu.On się tego nie wstydzi„””, napisała nawet gazeta.

Donnarumma zmagający się ze swoją sytuacją? „Pozwól mu iść za swoim agentem zamiast PSG”.

ten Gazzetta dello sport przemawiając po jego stronie”Umowa południowoamerykańska„Na korzyść Keylora Navasa, ale z jego zastąpieniem w ostatnich dwóch grach z PSG”.Jak mam sobie radzić z krytyką, że zdecydowałem się tu przyjechać? Po prostu chcę się śmiać, jestem szczęśliwy w Paris Saint-Germain i śmieję się, kiedy czytasz te wszystkie bzdury o mnie (…) Wspaniale jest grać z tymi wszystkimi mistrzami‘” Donnarumma odpowiedział następnego dnia, jego oczy wciąż były oślepione debiutem w C1.

bez problemu. jestem w Paryżu grać, nalegał w poniedziałek na konferencji prasowej. Jestem tu grać i na pewno wszystko będzie dobrze, nie mam problemu z wyborem. Idę dalej. Cieszę się, że mogę trenować z gwiazdami Paris Saint-Germain i rozwijać się w tym nowym wyzwaniu. (…) Znalazłem bardzo jednolitą garderobę. Bohaterów jest wielu, ale idzie nam dobrze. Trenujemy z uśmiechem, z chęcią wzajemnej pomocy20 czerwca, w pełnym turnieju Euro, reprezentant Włoch otrzymał (mniejszy) gwizdek ze Stadio Olimpico, gdy został znokautowany podczas meczu z Walią.

W bagażniku, pomimo rywalizacji między klubami, opinia publiczna zawsze skłaniała się ku Milanowi w tym serialu telewizyjnym, który stał się patriotyczny. Wszystkie media w Alpach również tego lata chwaliły postawę i stanowczość jej przywódców. We Włoszech z pewnością wolelibyśmy, żeby dołączył do Juventusu. Ale starsza pani, która długo o tym myślała, nic nie powiedziała. To, że Wojciech Szczecinny się nie przeprowadził, ma z tym wiele wspólnego. Odejście dyrektora sportowego Fabio Paratici z Tottenhamu i powrót na ławkę Massimiliano Allegriego.

W otoczeniu gracza Donnarumma z pewnością nie boi się środowego starcia na San Siro. “Ma dopiero 22 lata, ale ma umysł kogoś znacznie starszego od niego, powiedziano nam. Jego osobowość i charakter zawsze pozwalały mu pokonywać przeszkody. To tak, jakby nic z tego nie mogło wyjść. Podąża swoją ścieżką i podąża za swoim przeznaczeniemRzeczywiście, od tytułu „Dollarumma” z 2017 roku po fałszywe bilety rzucone na trawnik w trakcie Mistrzostw Europy do lat 21, paryski bramkarz przeszedł już przez wiele trudnych chwil od początku swojej kariery.

We wtorek, w przeddzień tego oczekiwania między Włochami a Hiszpanią, Curva Sud wysłała mu nową wiadomość:Już nigdy nie będziesz mile widziany w Mediolanie. cholerny człowieku”.

Liga Narodów – Liga D

Trzy miesiące po euro Hiszpania wraca do punktu wyjścia

4 godziny temu

Wybieralny. Mistrzostwa Świata

Włochy slaps

08.09.2021 o 20:37

READ  Sukcesja Mbappe, klan Haaland wybrał Paryż