Koszykówka Champions League – Ismail Baku prowadzi Manresę do zwycięstwa

(Belga) Hiszpanie wygrali z Manresą w środę wieczorem u siebie (81-76) nad polską Ostrością w imieniu pierwszego dnia fazy grupowej Ligi Mistrzów. Belg Ismail Baku zakończył mecz z 15 punktami.

Belgijskie Lwy Mohxi Ismail Baku nie opuścił swojego pierwszego meczu w Pucharze Europy z Hiszpanami z Manresy. Jeśli pierwsza kwarta była wyrównana (24-20), to goście zdominowali spotkanie prowadzone przez Michaela Younga (16 punktów) i prowadzili w pierwszej połowie (35-46). Bezbłędnie w pierwszej połowie Ismail Baku kontynuował swój rozpęd, aby całkowicie odwrócić bieg wydarzeń na korzyść trzeciej kwarty, w której jego drużyna wygrała 22-16. Po powrocie do meczu nie pozwolił Hiszpanom na zwycięstwo (81-76) dzięki drugiej połowie, która zdominowała 46-30. Kluczowy reprezentant Belgii Ismail Baku zakończył mecz z 15 punktami (7/7 do 2 punktów i 1/1 do rzutu), 3 zbiórkami i jednym przechwytem w 23 minuty. Pierwsza z każdej grupy, składająca się z czterech formacji, kwalifikuje się bezpośrednio do następnej rundy. Drugi i trzeci będzie musiał przejść do play-off, aby dotrzeć do finałowej 16 Ligi Mistrzów Koszykówki. (Belga)

READ  Karim Benzema jest w ciąży z Realem Madryt, pięć tygodni po wycofaniu się z mundialu