Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zidane, wielkie niebezpieczeństwo dla Bluesa!

Oczekuje się, że zastąpi Didiera Deschampsa na ławce francuskiej, Zinedine Zidane jest bardzo pożądanym trenerem…

Akceptując Didiera Deschampsa, zrobi to Zinedine Zidane „Dobry następca”. To właśnie przydzieliłem do mikrofonu telefonicznego w niedzielę i zakwestionowałem kolumny Dziennika Urzędowego. RepublikaFrancuski trener potwierdził ” Zdjęcie “ Od byłego kolegi z drużyny z The Blues. Bez klubu odkąd zakończyła się jego przygoda Real Madryt Zeszłej wiosny, poprzedni dzień 10 okazał się najlepszym miejscem do zastąpienia obecnego francuskiego trenera.

Przeczytaj także: Zidane na szczycie bluesa, zostało to zweryfikowane!

według drużynaZinedine Zidane będzie gotowy poczekać do grudnia 2022 r. i Kataru World Cup, aby przejąć reprezentację Francji. Jednak Zizou jest bardzo pożądany. i Paryż Saint-Germain Nie będzie to jedyny klub, który może go podpisać, jeśli Mauricio Pochettino odejdzie. Tak samo będzie z Manchester United, gdzie Ole Gunnar Solskjaer, choć przedłużony zeszłego lipca do lipca 2024 r., jest już na gorącym miejscu.

A według The Express Sport odejście Norwega, który nie miał ramion, by przewodzić gwiazdom Mancon, wydaje się nieuniknione w perspektywie średnioterminowej. Zinedine Zidane będzie najlepiej pasował do siedzenia na ławce z Czerwonymi Diabłami. Nie tylko dlatego, że znajdzie tam Cristiano Ronaldo i Raphaela Varane’a, czy też dlatego, że nie zatrzymał się w Realu Madryt, by walczyć o rekrutację Paula Pogby. Złotą Piłkę 1998 będzie również jednym z niewielu techników, którzy będą mogli konkurować z Pepem Guardiolą, trenerem Grimma. Miasto.

Przeczytaj także: Zidane, zagrożenie jest pewne dla Pochettino!

READ  Wyznania Ronalda Koemana o życiu bez Lionela Messiego