Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Program reprezentacji Francji przed zawodami

Program reprezentacji Francji przed zawodami

Lista 26 zawodników wybranych przez Didiera Deschampsa i jego ekipę Euro (11 czerwca – 11 lipca) już znana, przygotowania do Bluesa będzie można rozpocząć w Clairefontaine, w Evelyn. Trener Didier Deschamps znajdzie większość swoich sił w środę 26 maja, około trzy tygodnie przed pierwszym meczem fazy grupowej, zaplanowanym na wtorek 15 czerwca (godz. 21:00) z Niemcami w Monachium.

Wkrótce dołączy do niej czterech członków grupy European Strike Finals. Martwią się o Pawła Pogba, Kto zagra w finale Ligi Europy z Manchesterem United przeciwko Villarreal w środę 26 maja w Gdańsku, z drugiej strony Ngolo. KanteOliver Jerrod I Curt Zuma Z Chelsea w finale Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City w niedzielę 29 maja w Porto,

Plik We wtorek 1 czerwca mija termin wyznaczony przez UEFA na przedłożenie listy zawodników Nazwał Mistrzostwa Europy. Ta sesja przygotowawcza obejmie dwa mecze towarzyskie przeciwko Gal W środę 2 czerwca (21:05) w Nicei spotkamy się Bułgaria Wtorek, 8 czerwca (godz. 21:10) na Stade de France.

Wylot do Monachium w poniedziałek 14 czerwca

Reprezentacja Francji opuści narodowe centrum treningowe w Clairefontaine w poniedziałek (14 czerwca), w przeddzień pierwszego meczu Mistrzostw Europy z Niemcami w Monachium. Pozostanie w Bawarii do środy 16 marca, kiedy to dołączy do Budapesztu. Następnie zmierzą się z Węgrami i Portugalią odpowiednio w sobotę 19 (15:00) i środę 23 czerwca (21:00).

Redakcja poleca


Czytaj więcej

READ  Wiza Novaka Djokovica ponownie anulowana, Serbowi grozi 3-letni zakaz