Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

D1, kobiety – OL pokonuje Bordeaux i wygrywa finał z Paris Saint-Germain

Lyon, przewidziany na scenie w Bordeaux, nie zadrżał w piątkową noc, aby wygrać (1: 0) i zaprezentować się w „finale” o tytuł mistrzowski w ciągu tygodnia przeciwko Paris Saint-Germain, który pozostaje jeden punkt przed czasem. ich sukces. W Reims (4-0).

OL nie zamierza oddawać swojej korony. Z dwoma meczami od końca tego sezonu, które sprawiłyby, że byliby mniej dominujący, zwłaszcza w przypadku utraty Ligi Mistrzów, losem jego koleżanek z drużyny, Wendy Renard, pozostaje zdobycie piętnastego tytułu mistrza kraju z rzędu.

Liga 1

„Wyczerpany fizycznie i psychicznie” Kościelny nie decydował o przyszłości

11 godzin temu

Pod warunkiem, że wygramy tydzień z Paryżem. Remis między okresami D1 przesunie przyznanie tytułu na tydzień, podczas gdy porażka u siebie z Rodanem, podobnie jak w finałowym rewanżu ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów, po raz pierwszy zakończy się dla graczy ze stolicy, którzy w wieku 20 lat dni później zdobył 19 zwycięstw i bezbramkowy remis z Bordeaux.

Sumeryjski strzelec

Na pozycji myśliwych w tym ostatnim wyścigu córki Sonyi Bombastour, która przejęła strzały od Jeana-Luca Fasora, który strzelił pod koniec kwietnia, były zadowolone z gola weteranki Eugenie Le Sommer, na zakończenie trzech – ruch drogowy zainicjowany przez Katarinę Macario i prowadzony przez Amala Magiriego (9.), który nagrodził jej intensywny start wielkim pchnięciem.

Girondins, który dwa tygodnie temu zajął trzecie miejsce, co jest synonimem Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie – pierwszego klubu w moich ramionach – nie złamał się za tym otwarciem, aby uzyskać szybki wynik, pomimo mylących dziwactw Delphine Cascarino i wielu prób. Poza atakami Lyonu lub dobrze udekorowana przez bramkarz Annę Morehouse.

Podopieczni Pablo Lusy, którzy wystąpili naprzód, aby wyrzucić piłkę, byli bardziej ospali i mniej zainspirowani do podjęcia ryzyka przed bramką Sarah Boudadi, czujni i raz uratowani przez jego próbę zagrania z zamkniętym kątem, którą wykonał Andrea Lardes (63).

READ  Z klubu odchodzi zastępca dyrektora generalnego PSG, Jean-Claude Blanc

Liga 1

Chamakh: „Przyjechali do Bordeaux, aby prowadzić klub, który prowadził piekarnię”.

15 godzin temu

Liga 1

Lille, Paryż czy Monako: wśród przedstawicieli L1 częstotliwość jest wysoka

16 godzin temu