Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

pływanie. Przed meczami grafik Florent Manudo był napięty. sport

Po kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio Florent Manudo rozpoczął przygotowania do zawodów. Od powrotu do pływania wiosną 2019 r., Dwa i pół roku po przerwie po roku 2016, Manudo (30) pływał do tej pory w ogóle i przez całe 50-metrowe pływanie stylem dowolnym w dużym basenie.

Pandemia Covid-19 najwyraźniej ma z tym wiele wspólnego. Jednak, Muszę zrobić zakupy przed meczamiW czwartek zatwierdziła mistrza olimpijskiego z 2012 roku i wicemistrza igrzysk olimpijskich 2016 w jedną stronę, który zasadniczo płynął krótkim kursem od jesieni 2019.

Przeczytaj także. Florent Manoudou w finale motyla na 50 metrów na Mistrzostwach Europy w zamian za swój powrót

Tak więc w regionie obejmującym ojczyznę w kierunku odzyskania złota olimpijskiego tempo przyspiesza: od Budapesztu w ten weekend do Mistrzostw Francji w Chartres w połowie czerwca, poprzez spotkania w Monako (29 i 30 maja) i Canet-en-Roussillon. (1 i 2). Czerwiec), za miesiąc czeka go nawet dwanaście metrów, nieco ponad 50 metrów.

Istnieją mechanizmy, które należy zastosować. Szczególnie dla biegacza bardzo ważne jest powtarzanie wyścigówPotwierdza to Arnaud Rondan, jeden z trenerów Marsylii.

Na treningu doskonalimy technikę, pracujemy nad wieloma parametrami, kondycją fizyczną itp. Teraz są rzeczy, które konkurencja ma do zaoferowania, a których nie można odtworzyć podczas treningu, Kontyntynuj.

„ Pierwsza cegła ”

Technik wyjaśnia, że ​​wyszedł z ogromnego kawałka pracy i jeszcze kilka dni temu ciężko pracował. To pierwsza cegła dla Tokio. To początek procesu konstrukcyjnego, który zaprowadzi go do Tokio, aby wystąpić, miejmy nadzieję, na najwyższym poziomie.

Jednak od czasu powrotu do zdrowia po porodzie, Manudo przekroczył 21 sekund i 7/10, co sprawiło, że poczuł się oszołomiony, który rozpoczął rok 2020 waląc w bęben w Luksemburgu w 21 sekund 56, przed wybuchem epidemii.

Na razie pływał w 21 sekund i 72 w Marsylii pod koniec marca, co daje mu czwarte miejsce w światowych rekordach w tym sezonie, remisując z Paulem Paulem Jorracheskiem. Przed nimi w szczególności przedstawili go nieobecny w Budapeszcie Rosjanin Władimir Morozow (21.41) i Brytyjczyk Benjamin Braud (21.42).

READ  ATP Finals – Stefanos Tsitsipas dominuje nad Daniilem Miedwiediewem (6-3, 6-7, 7-6), który nie zagra w półfinale.

Amerykanin Caleb Dressel, złoty medalista świata w 2019 roku w 21 sekund 04, nie mierzył tego w tym roku.

Przeczytaj także. Marie Wattel zakwalifikowała się do półfinałów na 100 m stylem dowolnym na Mistrzostwach Europy

Czego Manudo spodziewa się po tych pierwszych strzałach w miednicę Węgier, a właściwie jego pierwszym międzynarodowym turnieju na długim torze od czasu jego powrotu?

Jeśli nie To nie cel chronometru, zawsze mam nadzieję, że popłynę szybko, odpowiada. Byłoby miło, gdybym mógł zrobić to lepiej niż Marsylia, ale nie jestem pewien, jak wyglądam.

Nalegałem, żebym przyszedł zrobić początek i obsadzić takie rzeczy. Dobrze jest tu być, jest poziom i idzie szybko.

Marsylski biegacz po przyjeździe w środowy wieczór miał gorączkę Tor wydmowy Następnego dnia w odległości 50 m motylek, ale nie przekroczył cięcia półfinałowego (23,41, 11 razy).

do Małe rozczarowanie nie będąc w finale Było to związane z jego celem, jakim jest zwiększenie liczby nurkowań. „To dałoby mi kolejny wyścig, kolejny start” – powtórzył Manudo.