Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OL wprowadza swoje nowe koszule

OL wprowadza swoje nowe koszule

Burak niekoniecznie zgadza się z trofeum przyznanym Navasowi

Podczas gdy nagrodę UNFP dla najlepszego bramkarza sezonu otrzymał Keylor Navas, Burak Yilmaz wyraził sprzeciw.

Turecki napastnik LOSC zrobił zdjęcie obok kolegi z drużyny Mike’a Minan w centrum treningowym Lille Club i zamieścił migawkę na swojej historii na Instagramie.

Wszystkim towarzyszy krótka wiadomość: „Przepraszam, ale tak jest najlepiej”. Szowinizm czy obiektywizm?

Burak Yilmaz Afek Mike Minan © Story Instagram de Burak Yilmaz

Depay zagra swój ostatni mecz Ligue 1 dla OL przeciwko Nicei

Pod koniec dekady za nieco ponad miesiąc Memphis Depay zagra z Niceą w niedzielny wieczór, swój ostatni mecz Ligue 1 z Olympique Lyon. To właśnie w nim potwierdzam Wywiad z L’Equipe w piątek.

Holenderski napastnik ponowił zamiar dołączenia do jednego z największych klubów na kontynencie. Porozmawiamy o tym bardziej szczegółowo tutaj.

OL prezentuje swoje nowe koszule na następny sezon

Zobacz Olympique Lyonnais na jej oficjalnej stronie internetowej Nowe koszulki klubowe na następny sezon zaprojektowane przez sponsora adidas. Okazja do docenienia powrotu czerwono-niebieskich pasków na domowej koszuli, którą nosi tutaj Léo Dubois.

Léo Dubois w nowej koszulce OL
Léo Dubois w nowej koszulce OL © Site Olympique Lyonnais
Hossam Awar ma na sobie nową koszulkę OL
Hossam Al-Awar ma na sobie nową koszulkę OL © Site Olympique Lyonnais

Brest: Konferencja prasowa zakończyła się dla Dall’Oglio

Skończyło się na Brześciu, który w niedzielny wieczór zmierzy się z Paris Saint-Germain, starając się zapewnić sobie utrzymanie i zagrać z sędziami w wyścigu o tytuł.

Brest: Dall’Oglio nie wspomina o trasie do Montpellier

„Nic ode mnie nie dostaniesz. Nie będę dzisiaj wchodził w ten temat. Mam inne obawy. Nie będę dziś mówić o sobie, to wykluczone. Wiele osób. Mów w moim imieniu, kolego z Angers (Stephen Mullen, redaktor) powiedział w tym tygodniu: „Wiemy lepiej ode mnie.” Zgadzam się z nim co do tego. Wszyscy widzą to, co chcą zobaczyć. Więc dzisiaj mam inne obawy niż to.

READ  Liga Mistrzów: Zwycięzca Polski, Paris Saint-Germain Handball robi duży krok w stronę ćwierćfinału

(Z XG)

Brest: Dall’Oglio rzuca wyzwanie Mbappe

– W tej chwili myślę, że jest w dobrej formie. Myślę, że jest zagrożeniem numer jeden. Zranił nas w pucharze. Tak, w rzeczywistości jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Jeśli nie najlepszy, jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Najlepszym. Będzie. „Prawdziwe wyzwanie, żeby się z nim zmierzyć”.

(Z XG)

Brest: Dall’Oglio o byciu sędzią tytułowym

„Wiemy, że Paris Saint-Germain po coś przyjeżdża, to jasne, nawet jeśli nie są w bardzo pozytywnej sytuacji. Wiemy o tym. Potem każdy ma swoje problemy, my też. osiągnięcie. Zawiesić je. „

(Z XG)

Brest: Dall’Oglio na mecz konserwacyjny z Paris Saint-Germain

Nie mamy wyboru, musimy sobie poradzić. Ostatni mecz na PSG widzieliśmy (w finale Coupe de France, przyp. Red.), Wiemy, że to jedna z najlepszych drużyn w Europie. Wiemy, że musimy skorzystać, ale mamy czelność w to uwierzyć. To jedna z najlepszych drużyn. W Europie, która niestety też będzie miała coś do zagrania. Ale mamy do tego grę, zrobimy to. Potencjalna energia. „

Olivier Daloglio (Brest)
Olivier Dal’Olio (Brest) © RMC SPORT

Nagrody National Football Association: Keylor Navas został wybrany najlepszym bramkarzem

Bramkarz Paris Saint-Germain Keylor Navas został uznany za najlepszego bramkarza sezonu Ligue 1 League w ramach nagród National Football Association Awards. Na liście zostaje następca Mike’a Minnana, który jest koronowany na rok 2019 (nie edycję 2020). Było to pierwsze zwycięstwo paryskiego bramkarza od czasu Salvatore Serigo w 2013 i 2014 roku.

Wszystkie dzisiejsze konferencje prasowe

Mnóstwo konferencji prasowych zaplanowano na piątek przed ostatnim dniem Ligi Ligue 1. Dziś rano Michel Der Zakarian minie Montpellier (o godz. 10) i Jean-Louis Gasset w Bordeaux (o godz. 11) przed mediami.

READ  Anelka rezygnuje, ostrzega Boudjlal

Ale przed nimi Olivier Daloglio otwiera piłkę o dziewiątej rano, podczas gdy Brest zmierzy się w domu z Paris Saint-Germain w niedzielę.

Witam wszystkich!

Witam wszystkich na tej transmisji na żywo, podczas której będziecie mogli śledzić na żywo wszystkie wiadomości dotyczące Ligue 1, nieco ponad 48 godzin przed 38. i ostatnim dniem sezonu mistrzostw. Nuty, konferencje prasowe i informacje: Będziesz wiedział wszystko i nigdy niczego nie odpuścimy.

Program 38. dnia, niedziela o 21:00.

Angers Lille

Brest Paris

Obiektyw Monaco

Lyon Nicea

Metz Marsylia

Rainnames

Saint-Etienne – Dijon

Reims Bordeaux

Nantes Montpellier

Strasburg Lorient