Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NOK zatwierdził grant Lakh w wysokości 20,21 Rs na podróż Vinesha Phogata do Europy

Olimpijska komórka władz sportowych Indii (SAI) zatwierdziła w czwartek dotację w wysokości 20,21 000 rupii dla olimpijskiego zapaśnika Fincha Vogata na trenowanie w Europie.

Vinesh zapewnił sobie miejsce olimpijskie w kobiecym do 53 kg stylem dowolnym podczas World Championship Wrestling 2019. Haryana, lat 26, będzie walczyć w Budapeszcie (Węgry) do 9 czerwca, a także będzie rywalizować w World Ranking Series od 9 do 13 czerwca w Polsce.

Wcześniej firma Vinesh otrzymała pomoc finansową w wysokości 1,13 crore od Olympic Targeted Platform Scheme (TOPS) na międzynarodową wystawę.

Departament Handlu zatwierdził również pięciotygodniową międzynarodową wycieczkę męskiej drużyny wioślarskiej składającej się z Arjun Lal Gata i Arvinda Singha, którzy zakwalifikowali się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Obaj będą trenować w Portugalii od 1 czerwca po zatwierdzeniu na Rs 21 lakh.

Tenisistki Divij Sharan i Rohan Bopanna są również upoważnieni do wyjazdu na międzynarodowe turnieje od stycznia do czerwca tego roku w celu uzyskania stypendiów od TOPS.

Sharan otrzyma dotację w wysokości 80,59 tys. Rupii, a Bobana 1,24 crores, na które składają się koszty trenera Scotta Davidoffa i doktora Guranga Shukli.

Tenisistka Ankita Raina, która niedawno znalazła się na liście 100 najlepszych zawodniczek w deblu kobiet i partnerka Billie Jean King’s Cup, Sania Mirza, została dodana do podstawowej grupy TOPS.

Zapaśnicy Sima Bisla i Sumit Malik, którzy mają olimpijskie stawki w swoich kategoriach wagowych, zostali ostatnio zaliczeni do podstawowej grupy TOPS.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe informacje i wiadomości dotyczące koronawirusa tutaj

READ  Bal - Absolwenci Ilana Chalona. Devin Booker prowadzi, triple-double dla Tylera Persons, a Mikal Riley mimo 38 lat nadal radzi sobie dobrze.