Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięstwo jest nieuchwytne dla Hamiltona po „katastrofie”

Zwycięstwo jest nieuchwytne dla Hamiltona po „katastrofie”

Siódmy. Już nas nie widać Lewis hamilton Bardzo zła pozycja na starcie od Grand Prix Niemiec 2018. Bez żadnych problemów mechanicznych i wykolejeń musimy wrócić do Monako 2017, aby znaleźć ślad tego kiepskiego występu.

Przeczytaj także:

Jednak jest to rzeczywistość na drodze Księstwa, gdzie Mercedes nie jest w żywym stanie. Hamilton był siódmy we wszystkich trzech rundach play-offów, siedemnastu brakowało Valtteri Bottasowi w pierwszej kwarcie, cztery w drugiej kwarcie i pięć w trzeciej kwarcie. Rzadko widywano siedmiokrotnego mistrza świata na takich trudnościach, a według niego otoczenie nie jest mu obce: nie udało mu się uruchomić opon.

„W czwartek nie wyglądało to tak źle, ale wprowadziliśmy zmiany i dzisiaj było okropnie”.Hamilton mówi Sky Sports F1. „Zamierzamy zmienić naszą wersję. Moim zdaniem miałem ogromny brak przyczepności, co prowadziło do prób zwiększenia szybkości i ataku w taki czy inny sposób, aby lepiej to wykorzystać, ale nic się nie poprawia. Po prostu nie. ”. To skomplikowane. Valtteri najwyraźniej coś od niego dostał. Ale myślę, że zdecydowanie napotkaliśmy dzisiaj pewne problemy ”.

Brytyjczycy dodali do mikrofonu Ziggo Sport: „Jak na razie to bardzo fatalny weekend, ale hej, może być gorzej. Będziemy dalej pracować i robić to na wypadek pecha”. Czy mógłby wykonać lepszą robotę bez czerwonej flagi, którą spowodował Leclerc? – Nie. To była dla mnie katastrofa. I tak byłbym z powrotem w dziurze.

Dopiero okaże się, co Hamilton będzie w stanie jutro zrobić na krętym torze w Monte Carlo, a kierowca Mercedesa nie jest optymistą. „Wyprzedzanie jest prawie niemożliwe, gdy wszyscy mają takie same tempo”., Wskazuje na niebo. – W sobotnich kwalifikacjach liczy się sobota, a to sprawia, że ​​zwycięstwo jest poza naszym zasięgiem. Wyobrażam sobie, że siódma pozycja będzie minimum, a potem musimy zobaczyć, jak możemy iść do przodu.

Ziggo dodaje: „To pociąg, chodzi tylko o podążanie za wagonami z przodu i sprawdzanie, czy jest szansa”. Mam nadzieję, że pada. Ale to też jest mało prawdopodobne ”.

Jedno jest pewne: Hamilton nigdy nie pozwoli, aby taka sytuacja się powtórzyła. „Nie chcę krytykować zespołu, ale zrobię to wewnętrznie”, Kończy się wszystkimi mediami.

READ  Karim Benzema jest najlepszym strzelcem Francji, ale doznał kontuzji przed El Clasico