Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polskie science fiction – Niepokorny Stanisław Lema zostanie przerobiony na grę wideo

Wielu deweloperów z polskiego świata gier wideo Karim (Wiedźmin 3A Cyberpunk 2077A gasnące światło) i zebrane pod szyldem Warszawskiego Studia 11-bitowe studia Odsłonięto go właśnie z okazji letnia gra fest Pięć minut wyciągów z nowej bryłki, Niezwyciężony. Ta ostatnia to przygodowa gra akcji zaadaptowana na podstawie twórczości najsłynniejszego polskiego pisarza science fiction, Stanislava Lima.

Cytat jednego z najsłynniejszych autorów science fiction na świecie

Po francuskim Jules Verne, Stanisław Lem jest najczęściej tłumaczonym nieanglojęzycznym autorem science fiction na świecie. Niektóre z jego prac zostały zaadaptowane na potrzeby kina, m.in Solaris, który po raz pierwszy trafił do kin w 1972 roku za sprawą Andreï Tarkovskiego, a następnie w 2002 roku pod skrzydłami Stevena Soderbergha. Tak więc twórczość Lema wstrząsnęła całym pokoleniem Polaków, z których część zdecydowała się na adaptację gry wideo. NiezwyciężonyZostał wydany w 1964 roku i wydany trzy lata później Solaris.

Niezwyciężony To nazwa statku międzygwiezdnego, który szuka innego zaginionego statku na całej planecie Regis III. Załoga Invincible napotka bardzo szczególną formę życia, w postaci rojów miniaturowych robotów.

Wiedźmin 3, CyberPunk 2077… Najlepsi polscy programiści przy pracy

Jako polski wydawca, którego celem jest promocja sensownej rozrywki, nie mogliśmy przegapić szansy na grę opartą na tak ważnym fragmencie polskiego dziedzictwa kulturowego, jakim jest książka Stanisława Lema Marek Zimak, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w 11-bitowe studiapodczas prezentacji gry w letnia gra fest.

Warszawskie studio jest już autorem odnoszącym duże sukcesy Ta wojna min gdzie mrózskładający się z byłych programistów z polskiego studia CD .projektDziś największa firma zajmująca się grami wideo w Europie przed francuskim molochem Ubisoft. CD .projekt Jest on w szczególności autorem eposu Magikzaadaptowane z serialu Netflix i inne Cyberpunk 2077, uważana przez niektórych za najbardziej oczekiwaną grę dekady. Dość powiedzieć, że reputacja 11-bitowe studia Nie trzeba już tego robić.

READ  NA ŻYWO - Francja spada poniżej 10 000 hospitalizowanych pacjentów z Covid-19

Niezwyciężony: tajemnicza atmosfera chwalona przez obserwatorów

Pierwsze obrazy gry zostały ujawnione z okazji pierwszej rocznicy gry letnia gra festwydarzenie online, które w jakiś sposób zastąpiło wydaniae3duży coroczny blok gier wideo, który miał miejsce w Los Angeles przed pandemią Covid-19.

Ten pierwszy fragment pięciominutowej rozgrywki pozwala odkryć planetę Regis III Z subiektywnego punktu widzenia w szczególnie bolesnej atmosferze. Koniec tej sekwencji wskazuje na dalsze działania. ogłoszony we wrześniu 2020 r., Niezwyciężony Zostało to w końcu ujawnione w ciekawym filmie, w którym będziemy czekać na premierę gry w 2023 roku.

Można tu na nowo odkryć zawód Stanisława Lema, który: Niezwyciężony To cytat z jednej z jego prac.