Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska w tarapatach, Lewandowskiego nigdzie nie ma

Lewandowski Say and Action

Świetna robota Ribesa po lewej z mocnym dośrodkowaniem w kierunku Lewandowskiego. Po odpowiedniej kontroli orientacji kontynuuje nieodkryty strajk prawicowy!

Nie ma jeszcze polskich odpowiedzi

Polska, która objęła prowadzenie przez dziesięć minut, nie była zbyt aktywna i zmierzyła się z bardzo małą słowacką obroną. Nigdzie nie ma Roberta Lewandowskiego!

Dzień premiery nieszczęsnego Szczęsnego

Pierwszym bramkarzem w historii Euro, który zdobył CSC w tym meczu był Szczecin…

Kryzhovyak próbuje się z daleka

Były paryski Krishoviak próbuje na odległość obudzić swój lud. Jego strzał przy wejściu do pudła jest nad celami Dubrowki!

Tytuł kukułki!

Super przelew Beckerick i prowadzi do krzyża na terenie Polski! Kukka, gracz box-to-box, wybiera najlepsze Betnorek! Jego głowa jest skierowana bezpośrednio na Szczęsnego!

Wielki hit kukułki!

Znowu ludzie Stephena Tarkovicha są bardzo niebezpieczni! Kukka, który znajduje się przy wejściu na teren, próbuje big shota, który flirtuje ze szczecińskim barem!

Polska cierpi na słowacką furię!

Słowacki projekt i tworzy małą liczbę na prawo od Haraslin! Jeden, dwóch i trzech graczy w powietrzu, zanim spróbują uderzyć w lewo! To byłby róg!

To naprawdę Szczęsny CSC!

Bramka nie zostaje przyznana Macowi, który swoim strzałem trafia w słupek, po czym trafia w Schkesneya i wchodzi do bramki. Nieszczęsnemu polskiemu bramkarzowi długo zajęło zakończenie strajku…

Żółta kartka dla Hobokena!

Krzysztof odbiera pierwszą żółtą kartkę byłego kibica Marsylii po konfrontacji od tyłu!

Korzyści Słowacji! 1 do 0!

Pierwsza bramka na tym spotkaniu i polski Mac są zaskoczeni! Zaczyna od prawej, Joshiak pracuje i wspina się po małym moście na Peresinsky! Mac wciąż próbuje potężnego uderzenia z ciasnego kąta, a Schkesny zostaje przebity! Po trafieniu w słupek z 1 do 0 wydaje się, że celuje na swój kort!

READ  Polski sędzia zawiesił go w urzędzie

Zilinsky jest na ziemi

Piotr Jilinsky leży na ziemi po kopnięciu dużego wolontariusza w ramię Kukki! To nic nie kosztuje, ale nie zajmuje starego mediolańskiego kartonu!

Najsilniejsze uderzenie Tudy!

Słowacja w końcu dociera do Polski! Duda upuszcza Joswiaka i wraca do środka przed podpaleniem pierwszego lontu zapałki! To jest obok bramek Schkesny’ego!

Korzyści dla Słowacji?

Słowacja wygrała już 4 razy z Polską (3 dla Polaków) i ma dobrą passę w 2013 roku (2:0)!

Słowacja przyspieszyła zakręt

Słowacy zostali złapani za gardło i musieli podjąć wielkie wysiłki obronne. Josviak idzie w stronę żeber, ale świetny strzał głową Beckericka, który po prostu usuwa piłkę!

Znajomość języka polskiego w transporcie

Mężczyźni z Paulo Sauce mają kontrolę i wpływają na obie strony! Niewiele się rozwijało, a Lewandowski szukał mniej piłek. Błędem, który może łatwo doprowadzić do odrzucenia Twojego roszczenia, jest porażka.

Pierwsza szansa dla Lewandowskiego!

Jilinsky jest widoczny między liniami, dając polskiemu pomocnikowi Lewandowskiemu dobrą piłkę! Atakujący kontynuuje atak, z którym mierzy się Screenier!

Lewandowski ratuje ojczyznę!

Sprawy już się nagrzewają przed celami Schkesney! Hasmik widzi, jak Duda w dalekim słupku odwołuje Maca, ale Lewandowski wybija piłkę z głowy!

Już świetne kontakty

Po tym, jak został poważnie potraktowany, Krishoviak usprawiedliwia się, robiąc dobry interes z Kukką! Hamsik wypalił rzut wolny dla Słowacji.

Wynoś się z tej Polski-Słowacji!

Czas, aby Polska Lewandowskiego weszła do strefy euro przeciwko Słowacji Eternal Homsik!

Polska chce robić lepiej

Z drugiej strony Polska nadal konkuruje w Europie i na arenie międzynarodowej. Ale to na Mistrzostwach Świata 2018 nie powiodło się. W Rosji selekcja nie wyszła ze swojej puli (Kolumbia, Japonia, Senegal), szczególnie tracąc wczesną porażkę z Senegalem (1-2). Zanim wygrał mecz (1:0) z Japonią, został pokonany przez Kolumbię (0-3). Wygrana za wszystko.

READ  Łukianuk prowadził w Polsce

Milan Screenier, Silny Strażnik

Nowy międzynarodowy emeryt Martin Skrtel znalazł następcę scenariusza z Mediolanu. Niedawny mistrz Włoch z Interem Mediolan zyskał reputację nowoczesnego obrońcy, pełnego i dobrego CV. Wybrany jako słowacki gracz drugi rok z rzędu, Screenier ma przed sobą przyszłość. Ale czy wystarczy mieć wiarę w kwalifikację?

Lewandowski idzie pełną parą!

Robert Lewandowski pobił rekord bramkowy Gerda Mல்லllera w sezonie Bundesligi (41 goli) dla Bayernu Monachium – najlepszego piłkarza 2020 roku – Złota Piłka nie umknęłaby mu bez infekcji.

W reprezentacji narodowej „Bial Early” jest rekordzistą pod względem liczby kapitanów (118) i bramek (66). Otóż ​​to. Dość powiedzieć, że polscy kibice będą bardziej polegać na jego niezwykłym talencie do podciągania Polski, zagra swoje trzecie Euro (2012, 2016), drugie jako kapitan.

Palo saousa zaczęła się na głębokim końcu

We Francji, Palo saous sa Najbardziej znany jest ze swojej mieszanej pozycji na ławce Bordeaux (2019-20). Ale od stycznia 2021 powrócił do służby jako szef polskiej selekcji. Wizyta po niespodziewanym wyeliminowaniu swojego poprzednika Jersey Preschecka, który zakwalifikował się do kadry Euro 2021. Odkąd był na ławce, Sousa miał tylko trzy mecze, aby sprawdzić się, z remisem z Węgrami (3-3), wygraną z Andorą (3:0) i porażką z Anglią (1-2).

Oto harmonogram obu drużyn na Euro!

19 czerwca: Hiszpania – Polska, (21:00 w Sewilli)

23 czerwca: Szwecja – Polska, (18.00 w Petersburgu)

18 czerwca: Szwecja – Słowacja, (15:00 w Petersburgu)

23 czerwca: Słowacja – Hiszpania, (18.00 w Sewilli)

Polski czas?

Pomimo zajęcia trzeciego miejsca w mundialu w 1982 roku, Polska nie awansowała do ostatniej czwórki dużego turnieju Robert Lewandowski. Supergwiazda Bayernu Monachium z pewnością grał w ćwierćfinale Euro 2016, ale ma dwie eliminacje z poziomu drużynowego, Euro 2012 i Mistrzostwa Świata 2018. Patrząc na ogromny talent tej osoby, pobił rekord liczby bramek strzelonych przez Gerta Mல்லllera w sezonie Pundesliga (41).

READ  Węgry i Polska są pod względem oświadczenia prawnego

Hamsik, aby ich poprowadzić, screener do zablokowania

Po słowackiej stronie rozgrywający Homsik wyleczył kontuzję łydki i może rozpocząć mecz w przeciwieństwie do napastnika Shronsa, który został uderzony w udo. Makkum Duta będzie próbował być niebezpieczny. Wtedy było bardzo mocno z InterScreenier i byłym obrońcą Marseille Hoboken.

Lewandowski powinien prowadzić

Polacy, którzy stracili OM Milika i napastnika Biotechu, wciąż mogą zaufać swojej gwieździe Lewandowskiemu, że poprowadzi atak. W środku Jilinsky, Kryzhovyak i Kliczko spróbują ustawić swój atak w najlepszej pozycji. Z tyłu były Leonois Ribus trzyma to samo, co były Monegask Kamil Click.

Oto słowacki zespół prowadzony przez Hamsika!

Dubrovka – Begarik, Screenier, Satka, Hoboken – Kukka, Hromata – Horaslin, Homsik (e), Mac – Tuda

Miks Polski z Lewandowskim i Kryżowiakiem!

Szczęsny – Berezinsky, Klik, Petnarek, Rybus – Linetti, Klich, Kryzhovich, Zhilinsky, Josvyak – Lewandowski

Znamy już nazwisko sędziego meczu, ponieważ nie znaliśmy zespołu Jedenastu obu drużyn!

Tak więc dzisiaj rumuński Ovidu Hadegan będzie oficjalnie w akcji!

Polska-Słowacja, start o 18:00!

Przeważnie atrakcyjna, ale rzadko wygrywana, Polka Portugalczyków Palo saous sa Euro 2020 startuje przeciwko Słowacja, w najbliższy poniedziałek (18.00) w Petersburgu. Tłum komentował otwarcie o RMC Sport Live!