Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska już ma kłopoty! – Konferencja i notatki zawodników (Polska 1-2 Słowacja) – Piłka nożna

W pierwszym meczu grupy E Euro Polska przegrała w poniedziałek ze Słowacją (2-1). Porażka już pogrążyła Polaków w trudnościach w kwalifikacjach.

Robert Mack strzelił gola przeciwko własnemu obozowi Schkesny.

Ulubiona zapowiedź spotkania budziła jednak w Polsce podejrzenia. Nie bez powodu atakujący Milik i Biotech, kontuzjowani mają wielkie zwycięstwa w tym Euro.

Na nieszczęście z powodu śmierci selekcjonera Paulo Sous obawy potwierdzili Słowacy, którzy stworzyli niespodziankę!

Nieszczęśliwy Szczęsny

Jednak Polacy wystartowali świetnie. Zaawansowani technicznie podopieczni Lewandowskiego osiedlili się na przeciwniku i stworzyli ciekawą grę.

Ale Polska nie zgłosiła żadnych realnych perspektyw. Pierwszą realną szansą dla Słowacji było wejście do bocznej siatki Dudy. W trakcie meczu osobisty sukces słowackiego skrzydłowego Macka zaowocował bramką przeciwko niefortunnemu bramkarzowi Szczecinowi (1-0, 18.)! Słowacy, śmiało, są tym, co zmienia oblicze konkurencji z przemijania.

Chrysovyak au Rouge

Choć ich przeciwnicy nie mogli już znaleźć rozwiązań ani ich kapitan Lewandowski, był on jedynym autorem niecelowanego uderzenia po trudnej ekspansji pod koniec pierwszego okresu. Jedna statystyka podsumowała ten pierwszy akt: 0 strzałów wymierzonych w Polskę w przerwie! Ale w piłce nożnej wystarczy szansa. Dowód gola polskiego pomocnika Linetti (1-1, 46.) po zagraniu 30 sekund za szatnią! Wybór Paulo Sousy zaczął wywierać presję, aby przejść. Tyle że jego dominacja nie trwała długo.

Dość powiedzieć, że zwolnienie za dwie żółte kartki byłej paryskiej Krishovii (62.) nie pomogło Polsce. Ten fakt gry pozwolił Słowacji zwiększyć jej głośność. Nawet wykorzystać piękne wgniecenie ze strony środkowego obrońcy Screeniera (2-1, 69.)! Były trener Girondins mógł być poruszony na swojej ławce, ale jego drużyna nie była w stanie tego zrobić pomimo ostatniej szansy Petnarka. I czczony prawie logicznie. To jest już skomplikowane dla Polski, zanim zmierzą się z Hiszpanią w sobotę.

Wynik meczu: 4/10

Jeśli Słowacja pokazała dobre rzeczy, to w Polsce było dużo w grze. Widzieliśmy głównie słaby polski obiekt. Początki obu okresów były obiecujące, ale gra nigdy nie wystartowała.

Cele:

– Słowacki skrzydłowy Mack, który służył w lewym rzędzie, usunie małym mostem dwa słupy, w tym Peresinsky’ego. Zawodnik Ferenca Varosa został przeniesiony na oś i strzelił na pobliskim słupku i znalazł piłkę kontrolowaną przez kliknięcie, a następnie bramkarz Szczęsny, nieszczęśliwy strzelec przeciwko swojej drużynie (1-0, 18.).

– Dobry ruch trzeci, wrzuca żebro kliszy głęboko w obszar po lewej stronie. Drużyna idzie za Linettim, który w niekontrolowany sposób oddaje swój strzał, by oszukać bramkarza Dubrowkę (1-1, 46′).

READ  Samolot Ryanair zmuszony do lądowania w Niemczech po groźbie bomby, prowadzi śledztwo w Polsce

– W rogu, w którym prawa ręka wychodzi z komputera Mac, przesiewacz, wejście do całego obszaru drukowania, osiąga niesamowitą magię atakowania odzyskiwania krzyżowego! Bramkarz Schkesny nie może nic zrobić (2-1, 69.).

Notatki gracza

Maxifood dał każdemu graczowi punktację (na 10).

Zawodnik meczu: Milan Screenier (8/10)

Rzadko zdarza się, aby środkowy obrońca osiągnął tak piękne zaklęcie po stronie przeciwnika. Mimo to słowacki rock spisał się dobrze pod jego kontrolą, po czym nastąpił doskonały lot krzyżowy! Jego liczne dyktatorskie interwencje są decydującym gestem, który możemy dodać. Nie zawracał sobie głowy podbijaniem, ale przynajmniej byłoby to skuteczne.

Polska :

Wojciech Schkesney (4,5): Pechowy napastnik przeciwko swojej drużynie, Polak niewątpliwie przeżył bardzo obrzydliwą sytuację dla bramkarza. Nie może jednak pomóc niesamowitej pasji scenarzysty.

Bardos Peresinsky (3): Bardzo naiwny, wskazując palcem na początek słowackiej partytury po prawej stronie. Kiedy skrzydłowy widzi, że staje twarzą w twarz z dwoma wrogami, Mack przepuszcza nad nim mały most.

Kamil Click (4): Nikomu nie ucieknie, środkowym obrońcą nie jest już mur, który znamy Monako. Czekając w CSC swojego bramkarza, może spóźnić się i odbić piłkę. Nie mógł utrzymać nieokiełznanej głowy.

John Bednarek (4,5): Interesujący swoją długą grą w pierwszej tercji środkowy obrońca również pokazał bezczynność na bramce screenera. Mógł wyrwać równowagę pod koniec meczu, ale oddał strzał za wysoko.

Crescors Krischowiak (2): Całkowicie przegrany mecz dla byłych Paryżan. Podobnie jak jego drużyna, defensywny pomocnik miał dobry początek. Ale stopniowo tracił poczucie spóźnienia w pojedynkach. W rezultacie w 62. minucie zebrał dwie żółte kartki i godną czerwoną kartkę. Zawieszony przeciwko Hiszpanii w sobotni wieczór.

Kamil Jasviak (3): Skrzydłowy, ustawiony jak idealny tłok, nigdy nie robił różnicy i nie był celny w swoich środkach. Najgorsze jest to, że jego defensywne wycofanie prawie nie istnieje, więc bulwary po jego stronie!

Matthews Clichy (6): Pomocnik, który był bardzo aktywny w pomocy, mówił o wielkości swojej gry. Jego głębokie apele na prawicy sprawiły problem Słowakom. Zaangażowany w bramkę Linettiego był tym, który napisał dobry strzał nad klatką. Zmiana na 85. miejsceSilnik Jacoba (Nie).

READ  SCPI Interior Europe Centre - PATRIMOINE24 ogłasza pierwsze przejęcie PAREF Gestion w Polsce

Carol Linetti (6): Całkowicie niewidoczny w pierwszej tercji, pomocnik musiał się poruszać w przerwie. Po 30 sekundach w drugim akcie zobaczyliśmy w Polsce wynik dobrej akcji z tą samą bramką. W swojej włóczni był bardziej mobilny i bardziej atakujący w tym drugim okresie. Zmiana na 74. miejscePresmisla Frankowski (nie).

Magij Ribus (5): Odkąd przeszedł przez Lyon, lewa strona ma te same wady i cechy. Jego ciekawe momenty jako decydująca przepustka do Lynette stworzyły kilka ciekawych sytuacji. Ale jego centra nie zawsze znajdują zbieracza. W końcu czasami miał gorączkę w plecach. Zmiana na 74. miejsceTimothy Buchax (NIE).

Robert Lewandowski (4): Zauważając, że piłki do niego nie dosięgły, napastnik Bayernu Monachium wylądował zbyt daleko od powierzchni przeciwnika… więc nie był groźny, poza głową pod koniec meczu.

Piotr Zheelinsky (3,5): Po świetnym rozpoczęciu meczu, z jego potrójnym i podaniem, ofensywny pomocnik jest kompletnie sparaliżowany! Zmiana na 85. miejsceCarol Svitersky (NIE).

SŁOWACJA :

Martin Dibrovka (6,5): Ambitny słowacki bramkarz był przerażony utratą piłki w swojej grze z kopnięcia. Ale był w stanie obiecać swojemu zespołowi dobre podróże lotnicze w czasie upałów.

Peter Beckerk (4): Nie lewy na początku meczu, prawa ręka trafiła na dwie pozycje, przez co pozostał na ziemi. Ale nie wygrał, gdy zignorował swoją drogę do bramki Linettiego. Brak koncentracji może być kosztowny. Wymień 79Marcin Kozelnik (nie).

Lubomer Satka (6): Walcząc na pojedynki, środkowy obrońca Lewandowski włożył niezbędną intensywność, aby zapobiec odbiciu piłki.

Milan Screenier (8): Zobacz komentarze powyżej.

Tom Hoboken (6): Wyrównany były Marsylia dobrze trzymał bok w lewym słupku. Wręcz przeciwnie, można śmiało powiedzieć, że jego bezpośredni przeciwnik, Josviak, przegapił swój mecz. Co zaskakujące, rzadko widywaliśmy go na etapach ataku.

Juraj Kukka (6,5): Energiczny pomocnik nie zrezygnował z wysiłków na rzecz powrotu do zdrowia. Ale gdyby sędzia dał mu żółtą kartkę, na którą zasłużył, mogło to skomplikować godzinny mecz.

Jacob Hromata (7): Dzięki swojej ogromnej grze pomocnik Kryzhovyak jest zniesmaczony! Często wygrywał żwawo w ich pojedynkach i wyprodukował dwie żółte kartki dla byłego Remoisa. Wymień 79Patryk Hirozowski (nie).

Lux Harasln (5.5): Bardzo ciekawy, może trochę za dużo. Skrzydłowy czasami startował ponad sylwetką i świetlikiem swojego dalekiego strzału, dla zbyt ambitnych akcji. Nie przeszkodził jej ingerować w bezpieczeństwo Polski. Wymień 87Michael Thuris (Nie).

READ  Renault Lavilleni, 4. w Bosnanie (Polska), skoczył na wysokość 5,55 metra

Marek Homsk (6,5): Wracający po kontuzji kapitan Słowacji teraz odpowiada. Nie robił tych samych wyścigów, co niektórzy koledzy z drużyny. Ale jego pozycja, techniczna dokładność i trafne wybory pomogły piłce w krążeniu.

Robert Mack (7,5): Na nieszczęście dla niego startowy wynik nie mógł być jego zasługą. Jego strzał po osobistym osiągnięciu trafił w ten słupek i powalił bramkarza Schkesny’ego. Co gorsza, jego opuszczony róg nie powinien być postrzegany jako decydująca przepustka dla scenarzysty. Przynajmniej byłby jednym z najlepszych architektów sukcesu swojego zespołu. Wymień 87Tomasz Susłow (NIE).

Ontrage Duda (7): Piłka była tak wygodna, napastnik był stałym zagrożeniem dla Polski! Kilkakrotnie uwolnił swoją drużynę i spowodował zagrożenie w pobliżu obszaru przeciwnika, co było obrazem jego uderzenia w małą zewnętrzną siatkę. Jest również skuteczny w swojej presji, co wyjaśnia jego chwyt pod koniec gry. Zastąp 90 + 2John Griggs (NIE).

Kim są dla Ciebie najlepsi i najgorsi gracze w grze? Odpowiedz w sekcji „Komentarze” poniżej!

Polska 1-2 Słowacja (mi-tps: 0-1) – Euro 2020 – Grupa E / 1 dzień
Stadion: Gosprom Arena, St. Petersburg – Sędzia: Ovidu Hadegan, Rumunia

Niedopałki : Q do Polski. Linetti (46.) – W. dla Słowacji. Schkesny (18. CNK) m. in. Screener (69.)
Ostrzeżenia : SOL. Kryżowiak (22e), SOL. Kryżowiak (62e), Do Polski – RE. Hoboken (20e), NA SŁOWACJĘ

Polska : W. SchkesnyB. Peresinski, K. Kliknij, JOT. BetnarekSOL. ChrysovyakK. Jasviak, M. Clichy (J. Motor, 85e), K. Linetti (D. Buchas, 74e), M. Ribus (P. Frankowski, 74e)R. Lewandowski, B. Jilinsky (K. Świterski, 85e)

SŁOWACJA : M. DibrawkaL. Satka, M. PrzesiewaczB. Beckerk (M. Koselk, 79. miejsce), RE. HobokenJOT. Kukułka, JOT. Hromada (P. Hrosovsk, 79 e)M. HomskL. Harasln (D. Susłow, 87e), R. Mac (M. Thuris, 87e)O. Duda (J. Crigus, 90 + 2e)

Cel u siebie Szczęsnego (1-0,18.)

Linetti odnowiło Polskę od początku rewanżu (1-1, 46.)

Kryżowiak wycofał czas gry

Pasja Screeniera (2-1, 69.)