Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podbój rynków afrykańskich i europejskich w sercu spotkania tunezyjsko-polskiego

Podbój rynków afrykańskich i europejskich przez tunezyjskie i polskie firmy było centralnym punktem spotkania zorganizowanego w siedzibie Federacji. Izba Przemysłowo-Handlowa Sfax Między biznesmenami z regionu a polską delegacją.

Przewodniczący polskiej delegacji Marcin Jabłoński powiedział, że na liście rozmów znalazło się wzmocnienie partnerstw gospodarczych między obydwoma krajami, zwłaszcza w dziedzinie elektroniki i elektryki, podkreślając, że dwustronna współpraca między obydwoma krajami pozwoliłaby na lepszy dostęp do Europy i kraje arabskie. Rynki afrykańskie.

Podczas tego spotkania delegacja odwiedziła Centrum Techniczne Sfax oraz kilka szkół, uczelni i firm specjalizujących się w nowych technologiach w celu zacieśnienia współpracy dwustronnej.

W skład polskiej delegacji wchodzili biznesmeni zajmujący się tekstyliami, technologiami stosowanymi i lotnictwem, a polska delegacja omawiała ze swoimi tunezyjskimi odpowiednikami różne obszary współpracy dwustronnej w dziedzinie badań, szkoleń i rozwoju.

z TAP


Poprzedni artykułAbeer Moussa Lakis powiedział: Parlament został rozwiązany
następny artykułO pracy Międzynarodowej Organizacji Pracy w Tunezji mówiono na wystawie

ekonomista Maghrebu

READ  Nieniszcząca usługa ICT dla rynku materiałów: przegląd globalny i regionalny (Ameryka Północna i Łacińska, Europa i reszta świata) 2021