Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po Wijnaldum Leonardo dąży do wielkiego przeboju w wysokości 50 milionów euro

Zbyt blisko sformalizowania swobodnego transferu Georginio Wijnaldum Pod jego koszulką Paris Saint-Germain zamierza pozyskać kolejnego pomocnika, aby zwiększyć siłę roboczą trenera Mauricio Pochettino. Ostatnio słyszałem, że Leonardo jest zajęty za kulisami, aby zrobić kolejną wielką sensację.

Mercato PSG: Fabien Ruiz po Wijnaldum?

W walce z FC Barcelona był Paryż Saint-Germain udało się przekonać Georginio Wijnaldum. Pod koniec kontraktu z Liverpoolem defensywny pomocnik zostanie oddany do stołecznego klubu na trzy lata, czyli do 2024 roku. wkrótce będzie musiał przejść badania medyczne przed podpisaniem umowy najmu nowego. Po tym ogromnym ciosie, który chwalił świat piłki nożnej, paryski klub i jego dyrektor sportowy Leonardo będą kontynuować rewitalizację rynku transferowego.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Paryż Zjednoczone, paryski dyrektor sportowy wciąż jest na miejscu Fabian Ruiz. Profil pomocnika Napoli nadal cieszy Leonarda, który jest gotowy do ataku, aby spróbować go zwerbować tego lata. Co więcej, brazylijski lider po raz kolejny zwrócił się do świty 25-letniego reprezentanta Hiszpanii, aby przetestować sytuację i ustalić warunki ewentualnego transferu. Ale żeby wyciągnąć Fabiana Ruiza z Neapolu, Paris SG będzie musiała udać się do kasy.

Leonardo ustalił taryfy dla Fabiana Ruiza

Według informacji otrzymanych z hiszpańskich mediów Katalońskie RadioFC Barcelona też jest zainteresowana Fabian Ruiz. Katalońskie radio donosi nawet, że liderzy Barcelony są już w kontakcie z reprezentantami piłkarza Napoli w związku z przeprowadzką tego lata. Ze swojej strony włoski klub prosi o pieniądze, aby umożliwić byłym mieszkańcom Betis wyjazd z Sewilli. W rzeczywistości, podczas gdy Blaugranowie chcieli je uwzględnić Miralem Bjanic W umowie jednak liderzy SSC Neapol odrzucili tę opcję i zażądali 50 mln euro dla Fabiena Ruiza.

Więc Leonardo i PSG zostali ostrzeżeni.

READ  Zwycięzca Caleb Ewan w wyścigu sprinterskim piątego etapu wiatrakowca