Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Paris Saint-Germain musi zatrzymać Abdou Diallo” – radzi taktyczna Ludovic Obraniak

Obecnie przebywa w Kamerunie, by bronić flagi Senegalu podczas Pucharu Narodów Afryki, Abdou Diallo wciąż jest w zawieszeniu, myśląc o swojej przyszłości w Paris Saint-Germain. Jeśli w selekcji znajduje się jedna z wartości Aliou Cisse, wszechstronny obrońca Lions nie jest już w planach paryskiego trenera Mauricio Pochettino.

Dla wielu były gracz Borussii Dortmund musi zmienić melodię w tym zimowym oknie. Ale dla byłego zawodowego piłkarza Ludovica Obraniaka błędem byłoby opuszczenie go przez klub ze stolicy. Według mojego konsultanta drużynaDiallo mógłby odegrać rolę w drużynie Mauricio Pochettino, którą widzi w lepszym świetle w systemie trzech obrońców.

„Ktokolwiek mówi o trzech obrońcach, koniecznie mówi o większym ryzyku kontuzji, więc gracze mogą nadrobić tę nieobecność, Obraniak zakwalifikował się. Wiedząc, że dla dwóch z nich jest to dość powtarzalne. Myślę o Presnale Kimpembe i Sergio Ramosie. Tak będzie. weź zawodnika na ich miejsce, a Abdo Diallo może wejść w spin, gdzie może grać na lewej stronie lub w obrocie.Dla mnie jest to zawodnik, którego zdecydowanie powinniśmy zatrzymać w swojej sile roboczej!”, Porzucili dawnego reprezentanta Polski.

Reklama

READ  Marseille Lens: OM wciąż bez Melka