Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OM, ASSE – Mercato: Dramat dla Alvaro Gonzaleza!

Jednak uruchomienie! Klub piłkarski

Zalotników dla Alvaro Gonzaleza nie brakuje. Popychany przez Jorge Sampaoli z OM, hiszpański obrońca wie, że będzie musiał opuścić Marsylię, żeby trochę pograć, i teraz rozważy tę okazję tej zimy.

Według Foot Mercato lista członków świty jest długa (ASSE, Girondins, Valence FC, RC Strasbourg), ale w szczególności jeden klub spędził drugiego w aktach: Bordeaux. Również w tym sensie FCGB wykonuje swoje obowiązki wewnętrznie, starając się pozbyć sześciu graczy.

„Jest jeden ważny szczegół, który należy dopracować: uzyskanie aprobaty gracza” – dodaje FM. Trudno będzie przekonać Alvaro, ale perspektywa zostania szefem obrony Gironde może go przekonać. Na koniec należy zauważyć, że hiszpański agent OM zepchnie go do Bordeaux, ponieważ został już zwolniony przez RC Strasbourg. Wreszcie jest Valence FC, która w tej chwili nie będzie w stanie pogodzić się z planem wynagrodzeń. Odejście obiecującego Daniela Wassa z Atletico Madryt za milion euro może zmienić grę.

podsumować

W tym zimowym okienku transferowym Alvaro Gonzalez (32 l.) zostanie zepchnięty w stronę klubu przez swoją świtę, w zasięgu wzroku ASSE, Valence FC des Girondins de Bordeaux czy nawet RC Strasbourg. FCGB płaci za swoją część.

READ  The Worlds - Julian Alaphilippe: „Najlepsze zwycięstwo w mojej karierze”