Paris Saint-Germain – Montpellier: Mbappe jest zły na Neymara, kiedy odchodzi

Dwie minuty przed końcem czasu organizacji Z Paris Saint-Germain – Montpellier (2-0) w sobotni wieczórKylian Mbappe i Angel Di Maria ustępują miejsca Mauro Icardi i Julianowi Draxlerowi. Kilka sekund później paryżanie rozpoczęli atak, a Neymar zaserwował Draxlerowi w rejonie Herault, zanim Niemiec strzelił drugiego gola, kończąc zwycięstwo Czerwonych i Niebieskich.

Ale jednocześnie na uboczu rozwija się kolejna chwila życia. W trakcie kłótni z Idrissą Gaye po jego wyjściu Mbappe jest zdenerwowany swoją sytuacją Neymar Rozpoczęcie: „Ten włóczęga, nie omijaj mnie”, czy możemy przeczytać z jego ust w filmie transmitowanym przez Canal+ na zakończenie spotkania. Etab odnosi się do akcji w 66. minucie gry, kiedy brazylijska gwiazda Leandro Paredes strzeliła głęboko i skierowała piłkę w kierunku bramki.

Następnie podnosi głowę raz w kierunku piasty i zauważa Di Marię i Mbappe, ale wybiera dziwne rozwiązanie, zanim woźny MHSC go przygwoździ. „Ney” i tak był wymieniony na pozycji spalonej na początku akcji. Ale irytacja Mbappe’a była już widoczna na trawie pod nadzorem Brazylijczyka. Scena, jak gdyby było ich setki na sezon w Paryżu, tak jak gdzie indziej.

Pozostaje, że Mbappe nie strzelił gola w czterech meczach we wszystkich rozgrywkach. Początek serii, do której nie jest przyzwyczajony. W zeszłym sezonie strzelił 42 gole i rozegrał cztery kolejne mecze, nie przechytrzając rywali bramkarzy, między 6-16 stycznia.

READ  Masters 1000 Monte Carlo (1/8 finału): Alexander Zverev zdominował Pabla Carreno Bustę i awansował do ćwierćfinału