Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ohm: Zła wiadomość dla kibiców Marsylii w świetle Olympique!

Rozpoczęcie narodowej piłki nożnej 10 najlepszych zwycięzców pucharów Gambardella

To ostatni szok 14. dnia Ligue 1, który odbędzie się w niedzielny wieczór pomiędzy Olympique Lyon a Olympique de Marseille na stadionie Groupama. Olympico zapowiada się ostro między obiema drużynami, podczas gdy OL z pewnością podniesie głowę po klapsie, który otrzymał przed rozejmem po stronie Rennes i ciężkiej porażce 4:1, ale OM został zatrzymany przez Metza i upadł. Z podium tuż przed przerwą musi odbić się i pokonać swojego wroga Leona. Jednak w tym meczu marsylscy piłkarze nie będą mogli liczyć na swoich kibiców, bo ruch zwolenników OM został w środę zakazany.

W Lyonie nie ma zwolenników OM

W komunikacie prasowym ujawnionym przez Klub Lyon określono, że została podjęta przez prowincję decyzja o zakazie przemieszczania się zwolenników Marsylii w stolicy Galii. Dekret „zakazuje parkowania i przemieszczania się kibiców Marsylii w centrum Lyonu i wokół stadionu w Dessaine”, podczas gdy możemy również przeczytać w tym komunikacie prasowym, że „każde niewłaściwe lub niebezpieczne zachowanie w pobliżu lub na stadionie będzie natychmiast karane, a sprawcy zostaną wydani na policję.” Ostrzeżenie!

Nie ma zwolenników Marsylii dla OL – OM

W niedzielny wieczór konfrontacja między OL i OM odbędzie się w ostatnim meczu 14. dnia L1, ale zła wiadomość właśnie spadła na fanów Marsylii. Dostaną zakaz wjazdu na stadion Groupama.

READ  Zamour lojalny wobec pawiana, Leticia w metrze, afgańskie sporty: lepiej się śmiej