Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oddział zachodni oczyszcza Polskę na solidny start |  Wiadomości, sport, praca

Oddział zachodni oczyszcza Polskę na solidny start | Wiadomości, sport, praca

Beloit – drużyna baseballowa West Branch klika wszystkie cylindry na początku tego sezonu 2021. Ujawniło się w pełni w sobotę po południu w zwycięskim zwycięstwie nad Polską 17: 0 bez konferencji.

To zwycięstwo poprawia Warriors do 3-1 w tym sezonie, a Bulldogs do 2-2.

Zaczęło się od walki miotaczowej między Dino Angeli z Bulldogs a Davidem Cunninghamem Warriors, gdy Warriors zdobyli 14 runów w zaledwie ośmiu zwycięstwach w trzeciej rundzie. Warriors zdobyli trzy kolejne przejazdy na czwartym miejscu.

„Graliśmy w sojuszu we wtorek i środę i stawiliśmy czoła (Gavin) Bruni (Ohio State Recruitment), który wygrał od 93 do 95” – powiedział trener West Branch Rick Mulinix. „Potem w fastballu pokonanie prawie 15 do 20 mil zajęło dwie rundy – godzina na dostosowanie się.

„Mamy pierwszego gościa w trzeciej rundzie i stamtąd spadł śnieg. Gdybyś powiedział mi wczoraj, że to będzie wczoraj (wynik), nie powiedziałbym ci drogi, ponieważ mieli nasz numer od kilku lat. „

Kluczem do tegorocznej drużyny Warriors jest nie byle jaki gracz, który celuje w baseballu, ale raczej lista wielu sportowców. Mulinix powiedział o tym podekscytowany.

„Nasz zespół składa się z wielu graczy w piłce nożnej, koszykówce i baseballu. Mamy dużą prędkość zespołową i dobrze uderzamy piłkę” – powiedział. To miła niespodzianka, że ​​od kilku lat gramy najlepszymi nietoperzami, jakie mamy. Jest wcześnie i może się to zmienić, ale dobrze gramy w nietoperze. ”

Mulinix zidentyfikował pięciu najlepszych hity.

„Nick Wilson był naszym głównym gościem, był nowicjuszem na konferencji w pierwszym zespole, pierwszy raz w historii projektu Western Branch. Cunningham i starszy Josh Meisner po prawej”.

Personel Warrior Pitch był również miłym zaskoczeniem dla Mulinix.

„Stopniowo, każdego tygodnia stajemy się coraz lepsi i lepsi. Jesteśmy teraz w dobrym miejscu. Gdybyś mnie zapytał, czy będziemy atakować, defensywnie, czy na boisku, powiedziałbym tak na wszystkie trzy z nich, ale nie sądzę, że skończyliśmy piłkę tak dobrze, jak mogliśmy, i nie zrobiłem tego. Myślę, że mieliśmy piłkę do uderzenia. Mamy świetny plener ze sportowcami, którzy potrafią biegać. „

READ  Budowana jest bariera dla przejść dla migrantów na granicy kaliningradzkiej

Wymienił swoje miotacze startowe.

„Cunningham, Drew Tshields i Donna Conrad będą dostępni w przyszłym tygodniu. Był nowicjuszem (w zeszłym roku) naszego numer dwa. Mamy Cartera Holodnaka, który był naszym numerem dwa lata temu. „

Jeśli chodzi o Buldogi, to po przegranym sezonie 2020 próbują poskładać kilka rzeczy do kupy. Trener Bulldogs, Richard Murray, zrobi wiele, aby osiągnąć sukces w zakresie rytmu, jaki każdy może osiągnąć.

„Biegamy tutaj” – powiedział Murray. „Złożymy rzeczy razem, gramy kilka zagrań defensywnie, musimy rzucać strajki. Próbujemy to teraz rozgryźć.

– Anthony Perry gra dla nas dobre dośrodkowanie, wykonując dobrą robotę za linią bramkową. Anthony Coulianos na pierwszym piętrze wykonuje dobrą robotę, ale teraz nie uderzamy dużo. Nasza średnia mrugnięć jest niska i my Muszę to traktować jako grę z niską liczbą punktów i rzucać strajki. ”

Murray zidentyfikował miotaczy, których liczy w tym sezonie.

„Dino (Angeli), wykonał dobrą robotę w pierwszej parze rund (dzisiaj), a potem coś tam dostali. Nie zamierzam go dziś zbytnio rzucać, ponieważ chciałem go uratować na nasz mecz we wtorek. Mason Plane ostatnio pokazał dobrą grę, rzucając hitter, gdy grał przeciwko Striders. Anthony Perry wykonuje dobrą robotę. ”

W poniedziałek Bulldogs przyjmą Jeffersona, przeciwnika konferencji Northeast-8. Wojownicy wrócą do akcji, gdy Urszulanka będzie gościć Irlandczyków we wtorek po południu.

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej