Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmierć Aliny Diane Erhard, Poland, Ohio

Polska, Ohio (Myvali Tributes) – Alina Dion Erhardt zmarła 21 marca 2021 roku. Miał 37 lat. Alina urodziła się 4 lipca 1983 r. W Youngstown w stanie Ohio w rodzinie Edwarda i Sharon Erhardt.

Był członkiem Polskiego Kościoła Prezbiteriańskiego.

Alina jest nową absolwentką Springfield High School z tytułem Associate in Business w Trump Business College. W młodości był zapalonym tancerzem i gimnastyczką. Był członkiem 4H w całej szkole. Alina Cheerleading działała w chórze i spędzała czas jako symbol szkoły. Należy zaznaczyć, że był taki czas w jej życiu, kiedy walczyła z nałogiem i szczerze nie wiedziała, czy kiedykolwiek sobie z nim poradzi. Ale w końcu Alinie udało się przezwyciężyć swoje problemy i zanim odeszła, była odprężona przez ponad 2 lata. Była szczęśliwą osobą, która kochała swoje życie i rodzinę, pomimo wszystkich niepowodzeń, jakie napotkała w życiu osobistym lub związanym ze zdrowiem. Zostanie zapamiętana ze swojej bańki, nazywającej osobowość.

Alina została zmarła wcześniej przez swoich rodziców, Edwarda i Sharon Erhard z Poland, Ohio; Narzeczony, Ryan Arnold Kosek z New Springfield, Ohio; Syn, Parker; Córka, Railin; Brat, Eddie, Jr. z Columbia, Ohio; Ciotka, Diane McNab z San Diego w Kalifornii; Babcia, Kay Weir z Palmetto na Florydzie i Georgia Ramhoff, babcia z Portman w Ohio; Synowa Enid K. Erhard i zięć Edward (Trip) Erhard III, inne siostrzenice i siostrzeńcy oraz ciotki i wujkowie.

Przyjaciele mogą dzwonić w sobotę 10 kwietnia 2021 r. W godzinach 10:15 – 11:00 w Polskim Kościele Prezbiteriańskim, 2 Poland Manor, Youngstown, OH 44514.

Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się w kościele o godzinie 11:00 w sobotę 10 kwietnia 2021 roku

Przyjmowane będą darowizny na rzecz Alina Dion Erhard Memorial Children’s Fund, Agrarian National Bank, 106 McKinley Way, Poland, OH 44514 (330) 757-7508.

Uzgodnienia dokonuje Augustine Funeral Home, 75E Midlothian Boulevard, Youngstown, OH 44507 (234) 254-8403.

READ  Rozpoczęcie dostaw norweskiego gazu do Polski przez Morze Bałtyckie

Aby wysłać rodzinie kwiaty lub posadzić drzewko ku czci Aliny Dion Erhard, zapraszamy do naszego Kwiaciarnia.