Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OANDA rozpoczęła nowe operacje w Unii Europejskiej z imponującą ofertą obejmującą wiele aktywów

OANDA rozpoczęła nowe operacje w Unii Europejskiej z imponującą ofertą obejmującą wiele aktywów

kategoria w: Biznes, nauka, technologia i górnictwo
aktywny: Rozszerzenie działalności

Warszawa, PolskaI 18 marca 2023 r /PRNewswire/ — Firma OANDA Global Corporation (OANDA) ogłosiła dziś rozpoczęcie nowych operacji w Unii Europejskiej.

Jest to wynikiem AZmień strategięMa ona na celu zmianę ukierunkowania działalności detalicznej OANDA w UE na możliwość oferowania znacznie szerszego zakresu klas aktywów.

Operacje OANDA są teraz prowadzone z Warszawy w Polsce, pod finansowym organem regulacyjnym KNF (Komisja finansowa), Komisja Nadzoru Finansowego.

Dzięki tej premierze OANDA oferuje unijnym inwestorom i handlowcom imponującą ofertę obejmującą wiele aktywów, w tym tysiące kontraktów CFD na waluty, indeksy, towary, metale szlachetne, kryptowaluty i akcje, a także szeroką gamę akcji niebędących portfelami.

Ta szeroka oferta zapewnia klientom szerokie możliwości dywersyfikacji. Ponadto nasza oferta akcji, która obejmuje również akcje notowane w Stanach Zjednoczonych, umożliwia im zaistnienie w najbardziej renomowanych firmach z wielu różnych branż. Jesteśmy również zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości konkurencyjnych cen i cen; Na przykład klienci handlujący z rachunku w euro mogą teraz bez prowizji handlować akcjami 1700 pojedynczych spółek amerykańskich.

Z ponad 26-letnią historią jako globalna firma finansowa, ośmioma podmiotami regulowanymi na najbardziej aktywnych rynkach finansowych na świecie i nie tylko W Unii Europejskiej dostępnych jest 3000 instrumentów finansowych 27OANDA jest brokerem wybieranym przez inwestorów poszukujących inteligentniejszego sposobu handlu.

Opracowana dla użytkowników mobilnych aplikacja OANDATMS zapewnia szeroki dostęp do światowych rynków akcji i kontraktów CFD, umożliwiając inwestorom łatwe projektowanie i budowanie portfela inwestycyjnego. Ponadto nasz stos technologiczny jest bardzo elastyczny, a klienci mogą handlować z OANDA za pośrednictwem MetaTrader5, internetowej platformy transakcyjnej z wyjątkowo szybkim przetwarzaniem zleceń i rozszerzonymi możliwościami analitycznymi. W niedalekiej przyszłości będą mogli również korzystać z popularnej platformy do tworzenia wykresów o nazwie TradingView.

READ  Dzisiejszy wykres - CHN.CASH (13.10.2023) 📌

Klienci OANDA mają wiadomości, pomysły biznesowe i analizy rynku na wyciągnięcie ręki. Posiadają również zaawansowane narzędzia, takie jak HistoricalSpreads i TraderSentiment, które dostarczają cennych informacji pozwalających podejmować lepsze decyzje handlowe.

Marcin Niewiadomski, dyrektor EuropaPowiedziałTo ekscytujący nowy rozdział i znacząca szansa rozwoju dla OANDA w UE. Chcemy służyć naszym klientom w najlepszy możliwy sposób. Wtedy podjęliśmy decyzję o ulokowaniu naszej działalności w Polsce. To był naturalny wybór, ponieważ mogliśmy budować markę OANDA, opierając się na mocnych stronach OANDA.TMSktóra została przejęta przez OANDA Group w 2021 roku, aby zaprezentować swoje bogate produkty i gamę zaawansowanych technologii.

Teraz, dzięki naszym ukierunkowanym działaniom, inwestorzy i handlowcy z UE mogą łatwo uzyskać dostęp do szerokiej oferty obejmującej wiele aktywów, wiedząc, że współpracują z zaufanym, wielokrotnie nagradzanym i regulowanym brokerem.

Od dziś handlowcy i inwestorzy indywidualni w całej Unii Europejskiej będą mogli zapoznać się z ofertą OANDA pod adresemwww.oanda.com/eu-en/.

Marcin Niewiadomski jest dostępny w celu udzielenia wywiadów i dodatkowych komentarzy.

Zapytania proszę kierować na adres:[email protected].

O Oandzie

Założona w 1996 roku firma OANDA była pierwszą firmą, która bezpłatnie udostępniała online dane dotyczące kursów walut, uruchamiając platformę transakcyjną forex, która pięć lat później pomogła rozwinąć handel walutami online. Dziś Grupa OANDA, w skład której wchodzi OANDATMS Brokers S.A. i inne spółki zależne OANDAGlobalCorporation, dostarcza on-line dane i analizy dotyczące handlu wieloma aktywami i walutami klientom detalicznym i korporacyjnym na całym świecie, demonstrując niezrównaną wiedzę na temat wymiany walut.

Z podmiotami regulowanymi na wielu najbardziej aktywnych rynkach finansowych na świecie, m.in Nowy JorkI TorontoI TokioSingapur, Cindy, Londyn i Warszawa, OANDA pozostaje zaangażowana w zmianę sposobu, w jaki świat wchodzi w interakcję z handlem, umożliwiając klientom handel globalnymi indeksami rynkowymi, towarami, bonami skarbowymi, metalami szlachetnymi i walutami na jednej z najszybszych platform transakcyjnych na rynku. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedźhttps://www.oanda.com/group/Lub śledź OANDA dalejLinkedin.

READ  Binance zaprzecza zarzutom manipulacji na rynku

logo –https://mma.prnewswire.com/media/2034829/3943464/OANDA_EN_Smarter_Trading_Logo.jpg

Te komunikaty prasowe mogą również Cię zainteresować

14:26

OANDA Worldwide (OANDA) ogłosiła dziś rozpoczęcie nowych operacji w Unii Europejskiej. Jest to wynikiem zmiany strategii mającej na celu ponowne ukierunkowanie działalności detalicznej OANDA w UE na możliwość oferowania…

12:02

Dzisiaj, 18 marca, członkowie Związku Pracowników Biura Cmentarza Notre Dame de Neiges (SEEBCNDDN-CSN), Związku Pracowników Cmentarza Notre Dame de Neiges (STTCNDDN-CSN) i ich sojusznicy…

07:00

W swoim kolejnym budżecie opozycyjny KC musi dokonywać właściwych wyborów i proponować odpowiedzialne rozwiązania bez zastawiania przyszłości przyszłych pokoleń, uważa Frederik Peuchmen, oficjalny krytyk finansowy opozycji. to to…

07:00

W najbliższą sobotę, 18 marca 2023 r., członkowie Związku Pracowników Cmentarza Notre-Dame de Neige (CSN), Związku Pracowników Cmentarza Notre-Dame de Neiges (CSN) i ich sojusznicy zgłoszą roszczenia. ..

06:35

Szanowny Sean Fraser, Minister ds. Imigracji, Uchodźców i Obywatelstwa, przedstawi aktualne informacje na temat nowych środków imigracyjnych w celu wsparcia tymczasowych mieszkańców Turcji i Syrii w Kanadzie. Minister Fraser będzie…

17 marca 2023 r

CarbonChain, oparta na sztucznej inteligencji platforma rozliczania emisji dwutlenku węgla, która wykorzystuje dokładne dane w celu zapewnienia kompleksowego obrazu śladu węglowego łańcucha dostaw firmy, ogłosiła, że…

Komunikat prasowy wysłany 18 marca 2023 r. o godzinie 14:26 i dystrybuowany przez: