Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa narracyjna gra RPG zapowiedziana przez Fool’s Theory i 11-bitowe studia (Frostpunk, This War of Mine…)

Bardzo obecny podczas telekonferencji w ramach Letniego Festiwalu Gier, zwłaszcza za zapowiedź tytułów Niezwyciężony A zmiany Pokazując gry na PC, 11-bitowe studia (Frostpunk, ta wojna jest moja…) Oczywiście wciąż ma w zanadrzu małą niespodziankę do pokazania. W miniony weekend polski wydawca kpił Projekt VitriolNowa gra typu combo RPG „Głębokie i moralnie niejednoznaczne” Przeznaczony dla poinformowanej publiczności.

Więcej informacji planowanych na lato

Opracowany przez Fool’s Theory, studio, które możesz znać ze swojej pracy w Po siódme: Długie dni minęły kto pomagał lub aktualnie pomaga w projektowaniu innych produktów, takich jak: Divinity: Drugi grzech pierworodny, Trzecia Brama Baldura, Outriders A Gordadres ten odbędzie się w Warszawie, na początku XX wieku, za caratu Imperium Rosyjskiego. czas i miejsce, kiedy „Rzeczywistość, folklor, energia i mistycyzm połączyły się w tygiel”.

Według Jakuba Rokosza, CEO i Project Managera w polskiej firmie, doświadczenie zanurzy nas w odkrywaniu „Mistyczny wymiar rzeczywistości, ta ciemna część świata, której większość z nas nie widzi ani nawet nie dostrzega”.

bardzo tajemnicza, Projekt Vitriol Więcej ujawnimy latem. Zauważ, że w tej chwili programiści nie udostępnili żadnej platformy ani okna wydania. Podążać.

READ  Premier Rotary Green Start-up Weekend