Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niespodziewany gość, ale dwie niespodziewane nieobecności!

Niespodziewany gość, ale dwie niespodziewane nieobecności!

ASSE uda się na Stade Charléty na mecz z Paryżem w sobotnie popołudnie. Szansa dla Zielonych na wejście na podium turnieju poprzez odniesienie czwartego zwycięstwa z rzędu.

Po przegranej w pierwszym meczu Zieloni udają się do Paryża, aby zająć czwarte miejsce w turnieju. Sytuacja może zmienić się w ten czy inny sposób pod koniec tego dnia. Ligue 2 jest tak zacięta, że ​​ASSE w przypadku sukcesu może znaleźć się na trzecim miejscu, a w przypadku słabego występu nawet na ósmym.

Dlatego spotkanie należy potraktować tak poważnie, jak to tylko możliwe. Będąc pod dobrym wrażeniem, Stefanoa w meczu przeciwko Annecy był w stanie osiągnąć najważniejszą rzecz, czyli zwycięstwo. Trzeci sukces z rzędu pozwala ASSE cofnąć się o trzy długości od podium.

Wyprzedany mecz?!

Miejsca spotkań Wyprzedane szybko! Po otwarciu przeznaczonym dla kibiców, Paris Football Club udostępnił publiczności swoją kasę biletową. Na stadionie, na którym są wolne miejsca, na trybunach mogło zgromadzić się blisko 20 000 kibiców.

Parking dla gości był zapełniony przez długi czas! 1000 miejsc zostało szybko wyprzedanych.

Wielu jest niestety nieobecnych

Po raz kolejny Olivier Dall'Oglio będzie musiał obejść się bez środkowego napastnika Ibrahimy Wadjiego. Nieobecny od sierpnia Senegalczyk niestety zmaga się z kontuzjami i niepowodzeniami. Nie pozwala mu to na dołączenie do grupy ASSE. W opublikowanym w ubiegłym tygodniu komunikacie prasowym pt. Klub nauczył nas więcej:

„W piątek rano Ibrahima Wague nie był w stanie ukończyć całej ostatniej sesji przygotowawczej do meczu z Angers z powodu bólu mięśni, który odczuwał w udzie”.

Podobnie, wydany podczas meczu z Annecy, Anthony Bryanson doznał kontuzji mięśnia przywodziciela: „W tym ostatnim meczu było trochę napięcia. W czwartek daliśmy odpocząć niektórym zawodnikom. Decyzje podejmiemy jutro, dzień przed ósmym meczem. Anthony Brianson nie pojedzie. Ma niewielką kontuzję, nie jest ona poważna, ale „miał to od… kropki. „Chcemy go leczyć”.

Na ostatni mecz opuścił także Ayman Moufak, przez co po raz kolejny został zmuszony do ustąpienia miejsca w środku pola. Jest to stanowisko, które Thomas Monconduit będzie mógł ponownie znaleźć. Były zawodnik Lorient został zawieszony w meczu z Annecy z powodu nagromadzenia żółtych kartek.

READ  BOURGOGNE-FRANCHE-COMTÉ: „Nic nie jest cenniejsze niż przyjaźń francusko-niemiecka”, mówi Marie-Goyt Dufay

Należy zauważyć, że Florian Tardieu i Matteo Cafaro są nieobecni. Mayilla jest pierwsza w grupie profesjonalistów.

GRUPA PFC ASSE