Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nieprawidłowa ilość szczepionek znaleziona w Polsce i Meksyku

Kolejny cios dla Pfizer Labs. Rzecznik firmy potwierdził, że w Meksyku i Polsce wykryto niewłaściwą ilość szczepionki przeciwko koronawirusowi. W Meksyku na szczęście produkt trafił do 80 osób Każdy produkt „szkodliwy dla zdrowia” Według Hugo Lopeza-Cattella, rzecznika meksykańskiego rządu ds. Covit-19, pacjentów. Jako oświadczenie Dziennik Wall Street, Co ujawniło informację, dawki są nieskuteczne wobec wirusa.

„W obecnym klimacie wiemy, że łatwość i wygoda handlu elektronicznego oraz anonimowość zapewniana przez Internet zwiększy to, co jest pożądane. Oszustwo, oszustwo I Inne nielegalne działania Odnośnie szczepionek i leczenia Govt-19 – powiedział rzecznik Pfizera ABC News.

W Polsce zatrzymany płyn był kosmetykiem, prawdopodobnie kremem przeciwzmarszczkowym – poinformowało laboratorium. W Meksyku w lodówkach znaleziono butelki, które mogły chłodzić butelki i miały wiele fałszywych numerów i dat ważności, powiedzieli meksykańscy urzędnicy. Według Hugo Lopeza-Cadella mogą tak być Na jedną sztukę 500 sprzedano za 2500.

Wzmocnione ograniczenia w Meksyku

W marcu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) również wyraziła obawy dotyczące szczepionek Pfizer „Fałszywe” odkryto w Meksyku, a produkt „może nadal być w obiegu w regionie”. Jest Pfizer Przeprowadził eksperymenty na fiolkach I odkrył, że szczepionki, którą opracował z Bioendech, nie było w nich.

Meksyk jest również w trakcie ograniczania pobierania opłat 6.000 dawek z Rosyjska szczepionka Sputnik V., Został schwytany w zeszłym miesiącu prywatnym samolotem lecącym do Hondurasu Dziennik Wall Street.

Redakcja poleca


Czytaj więcej

READ  ITW Cédric Heitz, francuski trener w Polsce (1/2): „Trudne i odświeżające wyzwanie”