Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nadal i Federer przerywają milczenie: „Świat tenisa jest zjednoczony dla Peng Shuai”

Ich interwencje były powolne, ale przybyli. W oświadczeniu wysłanym naszym kolegom z L’Equipe, Rafael Nadal po raz pierwszy wyraził zaniepokojenie bezpieczeństwem Peng Shuai, który był pod obserwacją w Chinach od czasu oskarżeń o napaść na tle seksualnym przez Zhanga Gaoli, byłego chińskiego wicepremiera.

Śledzę wiadomości i czytam artykuły o Peng Shuai. Chociaż nie mam wszystkich informacji, najważniejsze w tym przypadku jest to, czy wszystko jest w porządku. Wszyscy w rodzinie tenisowej mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy ją z nami– relacjonowali Majorki, którzy zeszłego lata zakończyli sezon kontuzją lewej stopy.

Tenis ziemny

Ostatnim marzeniem jest ponowne zobaczenie Federera grającego w tenisa

17.11.2021 o 13:26

Nie wymienił żadnej prowincji Chin

Nieco później w sobotę Roger Federer wypowiedział się we włoskiej telewizji, w Sky Sports Tennis, o sytuacji Chińczyka. „Mam nadzieję, że jesteś bezpieczny. Świat tenisa jest dla niej zjednoczonyOsoba, która potwierdziła, że ​​wątpił w jego zdolność do gry w Wimbledon w 2022 roku po swojej trzeciej operacji kolana, wyjaśniła również, że uważnie śledzi sprawę Bing Shuai i omówiła ją z prezesem ATP Andreą Gaudenzi.

Jednak ani Szwajcar, ani Nadal nie zobowiązali się do ewentualnego bojkotu mistrzostw Chin w przyszłości, jak zrobił to Novak Djokovic w piątek.

Roland Garros

W przypadku Kyrgios „Roland-Garros musi zostać usunięty z kalendarza”

15.11.2021 o 18:13

Tenis ziemny

„Na dobrej drodze” Nadal ma nadzieję, że w grudniu wróci do Abu Zabi

01/11/2021 o 17:39

READ  Stadion Rennes, Lusk lub GC Ness