Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eliminacje do Mistrzostw Świata, Region Afryka: 5 potencjalnych przeciwników Mali w ostatniej rundzie

We wtorek w regionie Afryki odbyły się ostatnie mecze grupowe eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Pod koniec tego 6NS Dziś znana jest tożsamość wszystkich dziesięciu najlepszych kurczaków. Te dziesięć drużyn zmierzy się w ostatniej rundzie, w marcu, aby wyłonić 5 reprezentantów Afryki na mundialu w Katarze.

Zakwalifikowali się do ostatniej rundy od czwartku 11 listopada po wielkim zwycięstwie 3-0 nad Rwandą (5 .)NS Przed ostatnim dniem grupowym Mali czekało na ostatni z 6 meczówNS I ostatni dzień dla grupy, aby zorientować się, jaki jest ich potencjalny przeciwnik w finałowej rundzie kwalifikacji do kolejnego mundialu. Od zeszłego wtorku rozegrane zostały ostatnie mecze grupowe, z których znane są wszystkie 10 meczów, które zakwalifikowały się do finałowej fazy pucharowej. Oprócz Mali są to: Maroko, Senegal, Algieria, Nigeria, Tunezja, Egipt, Demokratyczna Republika Konga, Ghana i Kamerun.

A FIFA, w oparciu o najnowsze ustalenia, wyjaśniła, że ​​pięć najlepszych miejsc zostanie sklasyfikowanych w losowaniu ostatniej rundy zaplanowanej na 18 grudnia w Doha, stolicy Kataru. W rezultacie Mali stało się 10NS Z najnowszych rankingów FIFA spadnie jeden z poniższych przeciwników. Są to: Algieria, Nigeria, Senegal, Tunezja i Maroko – wszystkie uplasowały się lepiej niż sępy malijskie.

Po remisie dziesięć narodów, które nadal biorą udział w wyścigu, zmierzy się z jedną drużyną w drugiej rundzie drugiego etapu na szczycie serii. Pięciu zwycięzców dołączy bezpośrednio do Kataru, aby reprezentować Afrykę na największej piłkarskiej gali zaplanowanej na listopad 2022 roku.

Alhassan Sesouma

Nokauty Pucharu Świata, region Afryki

Oni powiedzieli…

Po tym, jak Mali Eagles zakwalifikowali się do ostatniej rundy pucharowej Pucharu Świata, wiele osobistości wyraziło swój udział w wyjeździe chwaląc drużynę za trenera Mohameda Magsouba, który ma na koncie 5 zwycięstw i remis w 6 spornych dni. Od 16 punktów na 18 możliwych.Mamoto Toure „Paviux”, prezydent Mamafut

READ  Tyson Fury pokonuje zwycięzcę Whyte-Wallin

« Dziękuję władzom i proszę o więcej”.

„Co za wspaniała kwalifikacja do play-offów! Tutaj chciałbym pozdrowić występ całej reprezentacji: zawodników, menedżerów, kibiców i partnerów. Droga jest długa i kręta… Zachęcam naszą młodzież, pomimo trudności tkwiące w tego typu ćwiczeniach, aby kontynuować podróż z przekonaniem i patriotyzmem, jak zwykle”. Dziękuję władzom za ich niezachwiane wsparcie i zachęcam do robienia więcej, ponieważ ostatnia linia jest trudniejsza”.

Musa Ag Al-Taher jako minister sportu

« Bez obaw postaramy się o nasze pierwsze kwalifikacje w Pucharze Świata.

I tak zamykamy ten etap kwalifikacji z 16 punktami na 18 możliwych… Serdecznie gratuluję Mali Football Association, personelowi technicznemu i zawodnikom za pracę wykonaną podczas tej fazy grupowej. Osiągnięcia, będziemy dążyć do zakwalifikowania się do naszego pierwszego Pucharu Świata w marcu przyszłego roku bez strachu Dobra robota Mali Eagles! W drodze do następnego Pucharu Świata. Bóg pozwoli.

Mistrzostwa Świata, Region Europy

Trzy miejsca na 12 zawodników.

W nadchodzących finałach mundialu zaplanowano nagrodzenie 13 reprezentantów.Europejski Związek Piłki Nożnej zorganizuje mecze play-off, aby uzupełnić swój udział po bezpośrednim zakwalifikowaniu się do mundialu o dziesięć najlepszych miejsc w fazie grupowej eliminacji. Oznacza to, że w Europie pozostały 3 miejsca na kompostowanie. Trzy miejsca na 12 zawodników.

Wiadomo, że 12 kwalifikatorów, którzy będą walczyć o ostatnie 3 bilety w regionie Europy w marcu przyszłego roku, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. W przypadku krajów takich jak Włochy, Portugalia, Szwecja i Polska to obiecuje świetne naklejki, ale szczególnie.

Oznacza to, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo. Widząc przed Irlandią Północną (0:0) i podwojony przez Szwajcarów, Włochów, mistrzów Europy, jeden z tych ogrów, podobnie jak Portugalczyk Cristiano Ronaldo, mistrz Europy z 2016 r., niespodzianka u siebie przeciwko zwycięzcy Serbii. Strzelając dwa gole przeciwko 1. Ale naziści i Selekau muszą być ostrożni, ponieważ kilka selekcji, jak Polska dla Roberta Lewandowskiego, Szwecja dla Zlatana Ibrahimovica czy Walia Gareth Bale, ma zamiar przejść do końca i zagrać w spoiler. Nie zapominając, że inni skoczkowie, tacy jak Czechy (atrakcyjni podczas Euro 2020), Szkocja, Austria, Rosja (która dotarła do ćwierćfinału Mistrzostw Świata 2018), Ukraina, a także Turcja i Macedonia Północna nie zamierzają tego robić. Puść ją i walcz do końca w tej zaciekłej walce.

READ  OM, OL, Monako: Czapki Ligi Europy są znane!

Losowanie tych zapór odbędzie się 26 listopada w Zurychu (Szwajcaria), aby wyłonić plakaty na ten ostatni krok przed dotarciem do Pucharu Świata. Sześć meczów półfinałowych pomiędzy 12 play-offami zostanie rozegranych w dniach 24-25 marca, a trzy finały pomiędzy zwycięzcami zostaną rozegrane 28 lub 29 marca. Przypominamy, że dwie rozstawione (miejsce przyznawane najlepszym zespołom w kwalifikacjach), które zdobędą ich w półfinale, Włochy i Portugalia, nie będą mogły się spotkać od razu. Ale taki scenariusz jest możliwy do wyobrażenia w finale. Co oznacza, że ​​jeden z tych europejskich liderów nie będzie mógł pojechać do Kataru pod koniec 2022 roku.

12 baraży o Mistrzostwa Świata 2022 to: Włochy (rozstawienie), Portugalia (rozstawienie), Walia (rozstawienie), Szwecja (rozstawienie), Rosja (rozstawienie), Szkocja (rozstawienie), seria), Polska, Ukraina, Turcja , Austria, Republika Czeska, Macedonia Północna.

Z dziesięciu krajów europejskich, które już zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata, są to: Niemcy, Belgia, Anglia, Szwajcaria, Serbia, Dania, Francja, Hiszpania, PłacićBas, Chorwacja.

Hassan, z Footmercaot.com

Komentarze na Facebooku: