Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mbappe wywołuje wielką złość w Paris Saint-Germain

Mbappe wywołuje wielką złość w Paris Saint-Germain

Piłka nożna – Paris Saint-Germain

Mbappe wywołuje wielką złość w Paris Saint-Germain

Opublikowano 26 lutego 2024 o 8:45

Musisz się do tego przyzwyczaić, Kylian Mbappé nie powinien być zawodnikiem PSG w przyszłym sezonie. Francuz będzie bliski podpisania kontraktu z Realem Madryt wraz z wygaśnięciem jego kontraktu z Paryżem w czerwcu przyszłego roku. Mistrz świata ogłosił już swoją decyzję kolegom z drużyny i trenerowi, ale Luis Enrique nie przyjął jej z radością.

To ogłoszenie wywołało bombę w świecie futbolu. Kyliana Mbappe Podjął decyzję i odchodzi Paryż Saint-Germain Prawdopodobnie dołączy do zespołu pod koniec sezonu Real Madryt. Dlatego madrycki klub po kilku latach prób zdobycia Francuza musi osiągnąć swój cel.

Luis Enrique nie docenił zapowiedzi Mbappe

Kyliana Mbappe Więc zdecydowałem się odejść Paryż Saint-GermainTa decyzja nie zadowoliła wszystkich. Według informacji otrzymanych od drużyna, Luisa Enrique Nie przyjął z radością ogłoszenia przez napastnika swojej decyzji teraz, w środku paryskiego sezonu, gdy wciąż upływają ważne terminy.

Paris Saint-Germain ma opcje, aby zastąpić Mbappe

the Paryż Saint-Germain Już zaczynam sobie wyobrażać życie bez niej Kyliana Mbappe. Stołeczny klub będzie miał na celowniku kilku zawodników. Jak ujawniło wam wyłącznie le10sport.com, paryscy przywódcy powrócą do odpowiedzialności Bernardo Silvaktóry chce dołączyć do bohatera Francja. nazwa Wiktor Osimhen On też wraca wytrwale.

READ  Le Havre – Paris Saint-Germain: możliwy skład, kontuzje i najświeższe informacje na temat tego meczu