Notatki bluesowe po Francji i Włoszech (13-13): Jonathan Dante się myli, wszyscy są odpowiedzialni

Tomasz Ramos: 4,5

Obrońca Toulouse ma szansę na swoje pierwsze przyjęcie. Sprawdził się na tym polu w ósmej minucie, zanim opanował swoją rolę jako numer 15. W pierwszym meczu został zmieniony, gdy z boiska wyszedł Jalibert, i zaimponował kilkoma inspiracjami, m.in. długim podaniem do Benauda, ​​ale bez zdecydowania. W starciu z Polakami (3/3) radzi sobie bez zarzutu, gorzej radzi sobie we włoskim teście, gdzie na początku meczu popełnił błąd w wślizgu. Ramos walczył o zwycięstwo do końca tego remisu (13-13). To było ryzykowne.

Damien Benaud: 4

Jego przepustki pozaakademickie często pozwalają znaleźć kogoś, kogo można przyjąć… ale nie zawsze, jak stracona szansa pod koniec pierwszego semestru. Jego kopnięcie bezpośrednio w kontakt z samym sobą było kolejnym symbolem jego niedokładności (32. miejsce). Na piętnaście minut przed końcem przegrał pojedynek z Monte Ioane w przełomowym meczu Włoch. Skrzydłowy UBB był niespokojny i sprawiał wrażenie, że jego piorun może w niedzielę wszystko zmienić, ale to się nigdy nie ziściło.

• Krótko : Kiedy jego magia nie działa, wszystko nie wystarczy.

Gael Fico: 4,5

W pierwszej połowie odzyskaliśmy jego eksplozywność, a w obronie był przyzwoity. Nie zakończył jednak meczu przerwą w pierwszym kwadransie, podczas gdy Francja prowadziła 7:0. Z perspektywy czasu to boli. W drugiej kwarcie rzucił dobry wślizg na nogi i nie potrafił znaleźć błędu.

Jonathan Dante (bez oceny)

Dante został ukarany czerwoną kartką przed końcem pierwszej połowy za bezpośredni kontakt podczas próby wślizgu, podczas której nie przykucnął, co postawiło jego drużynę w trudnej sytuacji. Wcześniej jego niedokładne podanie do Mufaki kosztowało The Blues przyłożenie (12). Z kolei zdecydowaną „konkurencję” zaprezentował pięć metrów od swojej bramki (17), a uderzenie włoską nogą zablokował z odległości 22 metrów od przeciwnika. To bardzo niewiele w porównaniu ze szkodami, jakie wyrządza czterdzieści minut w wieku czternastu minut.

Matthijs Lebel: 5

W swoim pierwszym pojedynku nie był zbyt wnikliwy, a gość z ostatniej chwili Francuza XV był początkowo nieśmiały. W innej roli z czternastką zaliczył dobry start na początku drugiej połowy, powodując rzut karny zdobyty przez Ramosa. W tej naprawie nie ma wielkiego wyboru, bo nie jest przetłumaczona, bo jeśli chodzi o usterkę, to jest to darowizna od Francji, aby po raz pierwszy w kraju wybrać z włoskiego krajowego akumulatora.Oczywiście.

Mathieu Jalibert (bez oceny)

To spotkanie nie jest tym, które przywróci mu pewność siebie. W akcji zakończonej złym serwisem Dantego i Muvacci dokonuje przełomu, ale nie jest w stanie naprawić ostatniego obrońcy. Bezpośrednie podanie nożne, podczas gdy Benaud wydawał się dostępny od ręki (24. minuta), a kilka minut później atak: to przyczyniło się do braku jakości Blues. Nie był zbytnio używany w defensywie i opuścił boisko w 37. minucie, nie kładąc lewej nogi na ziemi.

I zastąpił go Yoram Moivana (4), tuż przed przerwą. Trzy czwarte UBB było odpowiedzialne za atak, który wywołał burzę na Stade Pierre-Mauroy w 56. minucie, jednak nie dźwigał na sobie żadnego ciężaru, o czym świadczy jego przebieg przez boisko, po którym podanie do Benauda nie było prezentem. Następnie w doliczonym czasie gry to on został ukarany karą za trzymanie piłki na boisku, co dało Garbesiowi punkt meczowy.
  • Krótko : Prawie ucieleśniał historyczne niebieskie plecy.

Maksym Loco: 4

Pomimo 74% kontroli nad terytorium i niezliczonych sekwencji biegowych w pobliżu ziemi obiecanej, Francja do przerwy prowadziła zaledwie 10-3. To nie tylko jego wina – wręcz przeciwnie – ale jego rola jako członka partii obejmuje dokonywanie właściwych wyborów w tych ważnych momentach. Potem stał się równie zagmatwany jak jego poprzednicy, zamiast być dla nich przewodnikiem.

• Krótko : Nie udało się rozwiązać problemu chronicznej nieefektywności zespołu.
zdjęcie

Charles Ollivon, dowódca 15-tego dnia Francji

Źródło: Getty Images

Karol Olivon: 5

Jedyne przyłożenie w meczu dla drużyny francuskiej strzelił na początku meczu. Wydaje się, że to idealny przepis na złagodzenie bluesa. Kapitan Pod nieobecność Gregory'ego Alldrete Ollivon również był dobry w składzie. Był mniej aktywny niż jego dwaj przyjaciele z trzeciej klasy i niezbyt skuteczny jako przywódca mężczyzn, a mimo to nie został pominięty.
  • Krótko : bez większego odpoczynku.

Kolego RCT, Estebana AbadiegoZastąpił go w 66. minucie, co oznaczało jego pierwszy międzynarodowy mecz. Należy mu się uznanie za kontratak.

François Cros: 5,5

Dobra passa rozpoczęła mecz od dobrego wyniku. Od początku istnienia Sześciu Narodów Kroos był obecny w wielu obszarach, to właśnie na pozycji nr 8 jest mniej znany niż skrzydłowy. Fałszywa notatka: został ukarany za oparcie łokci na ziemi podczas „konkursu” w 40. minucie.

• Krótko : Jego znaczenie w zespole rośnie.

Paweł Bodehint: 5.5

Precious z kluczowym przełomem w pierwszej interesującej sekwencji bluesowej. Cofanie się w odpowiednim momencie pozwala mu złapać piłkę przy drugiej kurtynie. Ze względu na wykluczenie Dantego trzecia linia La Rochelle również musiała grać z tyłu. Dużo kontratakował (14 razy, najwięcej we Francji) i cofał się trochę fizycznie, nie udało mu się uzyskać wsparcia dla Movany, co mogło doprowadzić do porażki Francji.

• Krótko : Wyszedł na standardowy mecz i trochę się wycofał. Nadal solidny.
zdjęcie

Paul Bodehent (Francja-Włochy)

Busolo Tuilagi: 5,5

Ładne podanie do Jaliberta na początku meczu potwierdziło jego wszechstronność. Tylko raz przełamał linię obrony przeciwnika, ale kilkakrotnie awansował. 19-letni autobus ma ciekawe osiągnięcia, ale podobnie jak Atonio (patrz poniżejUmożliwiło to osiągnięcie postępu, a nie ucieleśnienie go w punktach.

• Krótko Pierwszy okres bez żadnych przeszkód.

Cameron Walke: 4

Wookiee reagował na bazy, zwłaszcza na uboczu. Jednak jako nośnik piłki był mniej żywy niż otaczający go Giants (tylko 4 biegi). Jego szybkość nie była zatem w stanie wyrazić się, podczas gdy w „cięciem” lub przy wsparciu trzech czwartych miał bardziej inteligentny wygląd.

• Krótko : Nie katastrofalne, ale w pomieszczeniu.

Aleksander Romat (minuta 49) Przejął dowodzenie.

zdjęcie

A jeśli to był wyzwalacz?

Owiny Atunyo: 5

Wciąż mocny w akcji, został bezpośrednio wykorzystany do odepchnięcia Paolo Garbisiego. Atonio podekscytował publiczność kilkoma utworami. Za pomocą pewnego talentu próbował także „manipulować” otaczającymi go ludźmi. Jednak biorąc pod uwagę jego rozmiary, jego niezdolność do uderzenia w pobliżu jednej z wielu groźnych skał The Blues jest pewnym rozczarowaniem.

• Krótko :Jego moc była przydatna… ale to nie wystarczyło.

Dorian Al-Daghiri Zmiana w 49. minucie.

Beto Mofaka: 4

W pierwszej połowie sfaulował wślizg Martina Page Rilo, a także pozwolił piłce uciec po niekompletnym podaniu Dantego. Mufaka nie ma już tyle soku, co podczas mundialu. Najlepszy w Podboju, z wykończeniem w tym turnieju, ale nie na tyle, aby skoczyć pod sufit w porównaniu z jego umiejętnościami.

• Krótko : Wygląda na to, że wszystko się zgadza.

Juliana Marchanda Objął prowadzenie po serii zmian na początku drugiej połowy.

Cyryl Bailly: 4,5

Piłka straciła kontakt w 10. minucie, a jego udział w rzucie karnym przyznanym w scrumie nie zepsuł całkowicie jego gry. Niezwykle aktywny (12 wyścigów z piłką w ręku, jak Penaud) i ogólnie zgrany z grupą atakującą w Inwazji, lewy skrzydłowy Toulouse jest zdecydowanie wartościowy i oczekujemy od niego więcej. Na przykład w zakresie tej działalności nie poczyniono dużego postępu.

• Krótko : Potrafi lepiej.

I zastąpił go Sebastiana Taofinoa W 49. minucie.