Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mady Kamara zapisała się już w historii Stade Brestois

Mady Kamara zapisała się już w historii Stade Brestois

Cel gotowy! Klub piłkarski ASSE: Kompletny rejestr Zielonych

W ASSE, gdzie był trenerem i kapitanem, Mehdi Kamara pozostawił po sobie ślad jako defensywny pomocnik, który wyróżniał się podczas regeneracji i był inspirujący w przygotowaniach, ale nie był szczególnie utalentowany w strzelaniu bramek. Tylko 9 goli w 105 meczach we wszystkich rozgrywkach z Zielonymi. Jednak odkąd dołączył do Stade Prestois latem 2022 roku, dodał sznurek do swojego łuku.

Zobacz też: Wszystkie aktualności z Saint-Etienne

Pierwszy Prestois, który strzelił hat-tricka na wyjeździe w L1

Dowodem na to jest jego hat-trick, który strzelił w sobotni wieczór na stadionie w Strasburgu (3:0). Dzięki temu osiągnięciu Martigal zapisał się w legendzie Brześcia, stając się pierwszym zawodnikiem SB29, który strzelił trzy gole na wyjeździe w lidze francuskiej. Mehdi Kamara strzelił obecnie 7 goli w 57 występach dla drużyny Brześć. To więcej bramek niż ASSE w połowie liczby meczów…

Dołącz jednak do tematu! Football Club na WhatsApp, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych wiadomości na temat swoich ulubionych klubów.

Podsumowując

Nieuznawany za talent strzelecki Mehdi Kamara zaliczył bardzo dobry występ w sobotni wieczór na Stade RC Strasbourg przeciwko Stade Prestois (3:0). Zdobył już hat-tricka, stając się pierwszym zawodnikiem SB29, któremu udało się tego dokonać na wyjeździe w Ligue 1.

READ  Mistrzostwa Świata 2022: Ci weterani są gotowi zabłysnąć