Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – Paris Saint-Germain: Mbappe zrzuca bombę i karze swoich bliskich?

Mercato – Paris Saint-Germain: Mbappe zrzuca bombę i karze swoich bliskich?

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Mercato – Paris Saint-Germain: Mbappe zrzuca bombę i karze swoich bliskich?

Opublikowano 26 lutego 2024 o 23:10

Po wygaśnięciu kontraktu 30 czerwca Kylian Mbappé poinformował Nassera Al-Khelaifiego, że tego lata swobodnie opuści Paris Saint-Germain za darmo. Od czasu ogłoszenia paryżanin nr 7 nie cieszy się już w Paryżu takim samym preferencyjnym traktowaniem. Co więcej, w najbliższej przyszłości ukarane mogą zostać także osoby bliskie Kyliana Mbappe.

Przybyć Paryż Saint-Germain Latem 2017 roku Kylian Mbappé zamknie drzwi klubu Park Książąt Po siedmiu latach rządów. Według ostatnich skandalów RMC Sport25-letnia gwiazda ogłosiła Nassera Al-Khulaifiego 30 czerwca opuści paryski klub swobodnie i bezpłatnie po wygaśnięciu kontraktu.

Mbappé został zmieniony w meczu z Rennes

Od chwili ogłoszenia jego odejścia… Kyliana Mbappe Nie cieszy się już takim samym preferencyjnym traktowaniem Paryż Saint-Germain. W rzeczywistości, Ludwik Enrique Nie waha się już przed zmuszaniem jej do rozpoczynania meczów na ławce rezerwowych czy zastępowania jej w trakcie meczu, jak to miało miejsce, gdy prowadził go stołeczny klub Stadion w Rennes W to niedzielne popołudnie.

Zmiana traktowania osób bliskich Mbappe?

Według informacji otrzymanych od RMC Sportujawnili w poniedziałek po południu krewni Kyliana Mbappe W Paryż Saint-Germain Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości będą oni traktowani inaczej. „Właściwe będzie w nadchodzących tygodniach przeanalizowanie, czy nastąpi również zmiana w traktowaniu osób, które są uważane za bliskie numer 7 w klubie”.„, piszą francuskie media. Ciąg dalszy…

READ  Rozprawa się skończyła, sąd obraduje