Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Poważna” decyzja Paris Saint-Germain podjęta przez osoby bliskie Mbappe?

„Poważna” decyzja Paris Saint-Germain podjęta przez osoby bliskie Mbappe?

Piłka nożna – Paris Saint-Germain

„Poważna” decyzja Paris Saint-Germain podjęta przez osoby bliskie Mbappe?

Opublikowano 27 lutego 2024 o godzinie 9:00

Od czasu zrzucenia bomby na Nassera Al-Khelaifiego Kylian Mbappe nie cieszy się już takim samym preferencyjnym traktowaniem w Paris Saint-Germain. Dodatkowo cenę mogą zapłacić także gracze bliscy 25-letniej gwiazdy. Zapytany na ten temat głośne oświadczenie wygłosił Jerome Roten, były lewy pomocnik Paris Saint-Germain.

Jak niedawno ujawniono rmc sport, – poinformował Kylian Mbappé Nassera Al-Khulaifiego W przyszłym sezonie będzie nosił nową koszulkę. A właściwie kapitan drużyny Francja Ogłosił szefowi, że odchodzi Paryż Saint-Germain Swobodnie i bez wynagrodzenia po wygaśnięciu kontraktu 30 czerwca.

Czy krewni Mbappe zostaną ukarani przez Paris Saint-Germain?

Odkąd dał to zaufanie Nasser Al-Khulaifi, Kylian Mbappe nie ma już takich samych przewag w… Paryż Saint-Germain. W rzeczywistości, Luisa Enrique Nie waha się już przed rozpoczynaniem meczów na ławce rezerwowych lub zastępowaniem go w trakcie meczów. Co więcej, zamiast Paryż Saint-Germain Zostało wdrożone przeciwko Stadion w Rennes W niedzielne popołudnie wyprowadzono paryski autokar Kyliana Mbappe W 65 minucie gry RMC Sportci, którzy są blisko numeru 7 Paryż Saint-Germain Być może w niedalekiej przyszłości zostanie on również ukarany. „Właściwe będzie w nadchodzących tygodniach przeanalizowanie, czy nastąpi również zmiana w traktowaniu osób uważanych za bliskie numer 7 w klubie”. – napisały francuskie media.

„Uważam, że to dość niebezpieczne”.

Obecny na zestawie Ruten płonie (RMC Sport) Poniedziałkowe popołudnie, Hieronim Rutyna Zajmij stanowisko w sprawie tej potencjalnej decyzji Paryż Saint-Germain. Były paryski lewy pomocnik nie przebierał w słowach: „Jeśli chodzi o osoby bliskie Kyliana Mbappe, które zostaną zbadane… jeśli klub dożyje tego dnia, uważam, że jest to absolutnie niebezpieczne”.