Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ethan Mbappe w Realu Madryt?  Usuwa zjadliwą odpowiedź

Ethan Mbappe w Realu Madryt? Usuwa zjadliwą odpowiedź

Zacznij od Mondialu Wyłączono: wywiad Randalla Kolo Mwaniego z „Małym bratem”!

Nie jeden Mbappe w Realu Madryt, ale dwóch? To jedna z dzisiejszych plotek na planecie Football. W ciągu wieczoru hiszpański talk show El Chiringuito, a w szczególności jego felietonista Eduardo Inda, rzucili bombę na temat Ethana Mbappe. Według niego młodszy brat Kyliana, który kieruje się już do Madrytu, mógłby towarzyszyć starszemu bratu, za wolą rodziny, która uwzględniłaby ten warunek w negocjacjach.

Odejście Ethana Mbappe zostało całkowicie odrzucone

Dość zaskakującą plotką jest to, że sam Ethan Mbappe, który był przesłuchiwany przez Luisa Enrique przed szatnią, gdy ogłoszono odejście jego brata, wyraził się bardzo jasno. „Nie, jestem Tite, zostanę w Paris Saint-Germain!”, powiedział młody pomocnik, który powinien podpisać swój pierwszy profesjonalny kontrakt w Paryżu. Powiązanie to potwierdziła teraz reakcja na madryckie pogłoski z konta X PSG Inside Actus, która w obliczu hiszpańskich informacji była dość kwaśna. „Będę grzeczny. To C…”, wypalił paryski romans

Podsumowując

Plotka o przeprowadzce Ethana Mbappe do Realu Madryt wraz z bratem Kylianem rozpaliła piłkarski świat. Jednak młody zawodnik, który nie ma wątpliwości co do swoich powiązań z Paris Saint-Germain, podczas negocjacji zaprzeczał takiej możliwości. Zjadliwą reakcję na hiszpańskie spekulacje wyraziło konto PSG Inside Actus, nazywając te pogłoski „nonsensem”.

READ  Donovan Desmay na KSW 66 w najbliższą sobotę: „Chcę połączyć wyniki z wydajnością”