Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain: Rodzina Mbappe odpowiada Luisowi Enrique

Paris Saint-Germain: Rodzina Mbappe odpowiada Luisowi Enrique

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain: Rodzina Mbappe odpowiada Luisowi Enrique

Opublikowano 28 lutego 2024 o godzinie 12:30

Uzyskałam tytuł magistra prawa międzynarodowego, a pod koniec kariery uniwersyteckiej zdałam sobie sprawę, że ważny jest rozwój w dziedzinie, którą cenię. Z dnia na dzień postanowiłem położyć kres marzeniu moich rodziców, którzy widzieli we mnie przyszłego prawnika, aby zarabiać na życie swoją pasją: sportem. Od tego czasu zajmuję się oknami transferowymi i wiadomościami sportowymi, starając się dostarczać czytelnikom jak najwięcej informacji.

Kylian Mbappe nie jest już wyrzutkiem. Jego sytuacja stała się bardziej niepewna od czasu ogłoszenia pod koniec sezonu jego odejścia z Paris Saint-Germain. Luis Enrique nie może się już wahać, czy zdjąć go z drużyny podczas meczu, aby dać szansę zawodnikom, którzy będą obecni na następnej sesji treningowej. Zdaniem otaczających go osób, zirytowany Mbappe nie chce robić zamieszania.

Kyliana Mbappe Nie dokończył meczu z Ren. Mimo dobrej kondycji zawodnik Paris Saint-Germain zszedł z boiska w 65. minucie Luisa Enrique Ostatnia niedziela. Sytuacja, do której gwiazda nie jest przyzwyczajona. Trudno nie odnieść się do jego decyzji o opuszczeniu klubu po zakończeniu sezonu. Jak uzasadnił hiszpański technik L Paryż Saint-Germain Musi przyzwyczaić się do gry bez Mbappe.

„Musimy się przyzwyczaić, że nie gramy z Kylianem”.

Musimy się przyzwyczaić, że nie gramy z Kylianem, prędzej czy później to nastąpi. Kiedy uznam to za stosowne, zagra lub nie, tak jak wszyscy trenerzy robią ze swoimi zawodnikami. Chcę maksymalnej konkurencyjności w następnym sezonie. Chcę, aby każdy regularny zawodnik PSG myślał, że to świetna okazja. Tego właśnie szukam w tym i następnym sezonie.” może zaufam Luisa Enrique Na konferencji prasowej.

READ  wideo. Puchar Świata 2022 – Francja-Polska: Kim jest Wojciech Szczęsny, ostatni bastion, który może pokrzyżować marzenia The Blues?

„Chce po cichu opuścić klub”.

Na skraju trawy, Mbappe Nie wyglądał, jakby się krzywił, a nawet pokazał kilka uśmiechów swoim kolegom z drużyny. według Loic Tanzi, Gracz chce uleczyć swoje wyjście. „ Mogłoby to zepsuć historię między Luisem Enrique i Mbappe, ale nie z Paris Saint-Germain, ponieważ wszyscy są zgodni w klubie, ale także wśród bliskich Mbappe, że chce on opuścić klub po cichu, bez stwarzania problemów i zdobywać tytuły. » potwierdził dziennikarz drużyna Na grupie Zespół Grega.