Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lista kół 21-22 jest dobrze znana

Castors pozbawiło Bryana zielonego dywanu tytułu, na który liczył po sezonie naznaczonym nienagannym boiskiem, a dziś po południu zaprezentował swoją drużynę na przyszły sezon. Drużyna zabiega o dublet Pucharu Belgii – mistrzostwo i chce zaliczyć kury EuroCup.

Wraz z profesjonalnym Leslie i Van Bugenhoutem z Antwerpii (Phantom Boom), młodzi Kabinga, Ramit i Simsim odeszli. Dołączają do nich Clarice Marto (17 lat, była SKW) i Lynne Hering, młoda Job 2 wyszkolona w Braine, pochodząca z Kangoeroes. Również z tego samego klubu Malinois, Amerykanka Jessica Lindstrom (1,85 m – 25 lat). “Jego duch walki będzie zaraźliwy i zaraźliwy”. Zarządzanie przestrogami gryzonie. Po jej stronie będzie Amerykanka, kolejny gracz, który ma agresywny temperament z kanadyjskim liderem posiadającym austriacki paszport, Asselinem Koenigiem (dawniej Fryburg). Ukrainka Valeria Berezińska przyniesie swój pełny wzrost (1,93 metra), doświadczenie (35 lat) i umiejętność trzymania się z dala od rakiety na 6,75 metra. Szwedka Danielle Hamilton Carter (31 lat, 1,91 m) i posiadaczka paszportu kanadyjskiego Quinn Urbaniak-Dornstauder (26 lat, 1,93 m) uzupełniają trzon.

Jeśli Kato Aertssens parafuje kontrakt ze Spartą Laarne, Marjorie Carpréaux zagra w Enei AZS Poznań (Polska). Eva Hambursen, która uszkodziła więzadła krzyżowe, również nie jest już Prinoes. Wszyscy kosmici z rdzenia (Aleksander, Volkanovich, de Souza, Krislina i Starling) idą w inne horyzonty.

READ  Udany zakład Arika Malika