Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Barcelona – Mercato: Najnowsza plotka o Messim potwierdza jego rozszerzenie

Uruchomienie jednak! Klub piłkarski Barcelona: Największe rozczarowania dekady w Lidze Mistrzów

Obecnie w Ameryce Południowej, gdzie przechodzi bardzo frustrujące przygotowania do Copa America (1-1 z Chile, 2:2 z Kolumbią po przewadze 2:0), co nie wróży dobrze kolejnym wyborcom, Lionel Messi ma nie podpisał jeszcze przedłużenia kontraktu z FC Barcelona. To otwiera drzwi do wszelkich spekulacji, ponieważ przywódcy Blaugrany nadal podkreślają, że wszystko zatrzymało się wraz z ich gwiazdą.

Zobacz też: Wszystkie aktualności FC Barcelona

Jego nowy kontrakt z Barceloną obejmuje przejście do MLS

Tym samym słowa właściciela Interu Miami, Jose R. Masa, skierowane do Goal, mogły budzić wątpliwości. „Jestem optymistą, że Messi zagra dla Interu Miami, ponieważ wierzę, że uzupełni on spuściznę największego gracza naszego pokolenia i spełni aspiracje właścicieli Interu Miami, aby zbudować światowej klasy zespół” – powiedział biznesmen.

Ale w rzeczywistości to stwierdzenie jest zgodne z rozszerzeniem Messiego na Barcelonę. Ponieważ spodziewa się dwóch ostatnich sezonów w Katalonii, dwóch sezonów po drugiej stronie Atlantyku, albo w swoim klubie serca, Newell’s Old Boys, albo na pewno w MSL, zanim wróci do Blaugrany w decydującej roli. Choć może się to wydawać zaskakujące, Messi jest tak szybko w Miami, że jest to dowód na to, że będzie dobrze biegał w Barcelonie!

READ  Mercato | Mercato-ohm: Wielki bałagan w tej priorytetowej sprawie ze strony Sampaoli!